20.08.2014

Cashandra - Ruszamy! Pierwszy post!

Cashandra

Witamy!

Ten blog będzie poświęcony na temat pieniędzy, ludzi, naszych słabości, samodoskonaleniu, sporcie (transferach), pomysłach na biznes, spojrzenie na "x" sprawę obiektywnym okiem, oraz wszystko co związane jest między wyżej wymienionymi słowami. Mamy wielką nadzieję, że to miejsce będziecie często odwiedzali. Pod każdym postem możecie wyrazić swoją opinię co o tym sami myślicie. Blog będzie tworzony z pozytywnym nastawieniem dla odwiedzającego.

- - - - -

Etymologia (geneza) słowa: "Cashandra":

Kasandra (także Kassandra, Aleksandra; gr. Κασσάνδρα Kassándra, łac. Cassandra, Alexandra) – w mitologii greckiej wieszczka i królewna trojańska. Zakochany w niej Apollo dał jej dar widzenia przyszłości, jednak Kasandra nie odwzajemniła jego miłości.

+

"Cash" z angielskiego - gotówka (rzeczownik).

Pecunia non olet (pieniądze nie śmierdzą) – łacińska sentencja, której autorstwo rzymscy historycy Swetoniusz i Kasjusz Dion przypisali Wespazjanowi.

- - - - -

Zachęcam do czytania bloga w dobrym nastroju, przy jakiejś kawie, herbacie, małym piwku, słodyczach, drinku, zielonej herbacie, zwykłej wodzie czy cokolwiek innego lubisz. Czytanie to ma być przede wszystkim odpoczynek, relaks, najprostsza forma ambitnej rozrywki, poszerzanie swojej wiedzy i horyzontów dla otaczającego nas świata.

Jeżeli macie jakąś konkretną sprawę, chcecie wymienić się linkami, zareklamować się na stronie, wstawić artykuł sponsorowany, przesłać swój ciekawy tekst do opublikowania bądź cokolwiek innego ważnego wejdźcie w Kontakt i napiszcie wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie e-maile.

Facebook: 

Cashandra pozdrawia!
http://cash-andra.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz