ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

30.08.2014

Spacer - Prosty sposób na polepszenie nastroju

Spacer - Prosty sposób na polepszenie nastroju
Źródło zdjęcia
Już sama definicja słowa spacer rozkłada nas na łopatki swoją genialną prostotą. Spacer to nic innego jak wyjście ze swojej "pieczary" kompletnie bez celu, tylko po to żeby wyjść z domu/mieszkania. Najtańszy sposób na tanią rozrywkę najniższych lotów, lecz jakże skuteczną w celu poprawieniu nastroju.

Spacer tak naprawdę towarzyszy nam całe życie, jak jesteśmy małymi dziećmi wychodzimy na spacer, dość często ludzie starsi wychodzą na spacery, o zakochanych parach w różnych parkach nawet nie wspomnę. Można nawet powiedzieć, że całe nasze życie to nieustanny spacer. Jak z niego rezygnujemy czujemy się źle i to raczej nie podlega wątpliwości. Siedząc ciągle w jednym miejscu jesteśmy przygnębieni, zmęczeni, a nie jest to żadna dobra dla nas wiadomość. Codziennie wychodząc przynajmniej na te 30-60 minut spaceru, możemy się uspokoić, przemyśleć wiele spraw, obcować z naturą, porozmawiać z kimś, poczuć po prostu, że żyjemy. Spacery łagodzą nasze nerwy i wyładowują napięcie, jesteśmy po nich bardziej pełni życia. Obojętnie czy jest to samotny spacer, z dziewczyną, albo rodziną, każdy ruch na powietrzu polepszy nam nastrój, a oto nam przecież wszystkim chodzi. Zdrowy i pozytywny nastrój jest gwarancją sukcesu w naszym życiu. Im więcej robimy pozytywnych rzeczy tym później łatwiej jest nam się zmobilizować do różnych zajęć.

Dlatego zachęcam wszystkich do codziennych nawet i krótkich spacerów. Zobaczycie, że nabycie tego nawyku przyniesie Wam później wiele pozytywnych efektów oraz lepszego nastroju. Zapamiętaj, że Twoje życie nie jest zamknięte tylko w miejscu gdzie nocujesz, jesz, żyjesz. Niecała godzina dziennie poświęcona zwykłemu przejściu się bez celu (lub z celem) w 24-godzinnej dobie to naprawdę niewiele, a przynosi nam tyle dobrego.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz