ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

08.09.2014

Cierpliwość popłaca - Czas to pieniądz - Bądźmy cierpliwi

Cierpliwość popłaca - Czas to pieniądz - Bądźmy cierpliwi
Źródło zdjęcia
Cierpliwość – spokojne podejście do przykrych zdarzeń, szczególnie niemiłego cudzego postępowania.

Czasskalarna (w klasycznym ujęciu) wielkość fizyczna określająca kolejność zdarzeń oraz odstępy między zdarzeniami zachodzącymi w tym samym miejscu. Pojęcie to było również przedmiotem rozważań filozoficznych.

Nie da się ukryć faktu, że im więcej poświęcamy czemuś czasu tym jesteśmy w tym lepsi. Patrząc z perspektywy załóżmy 4 lat jeżeli dbalibyśmy o coś, dzień w dzień, rozwijalibyśmy się w tej dziedzinie, lub coś promowali to odnieślibyśmy po ponad 1000 dniach niezły efekt. Wystarczy poświęcać codziennie chwilę czasu na coś konstruktywnego, na wysiłek intelektualny, a w perspektywie dłuższego czasu nawet będziemy mogli na tym zarabiać.
Jeżeli jesteśmy cierpliwi, konsekwentni w działaniu, to osiągniemy upragniony sukces. Cierpliwość to powinien być nasz nawyk, cierpliwość pozbywa się niepotrzebnego stresu "gonitwy życia". Efekty włożonej pracy pojawią się wprost proporcjonalnie do ilości późniejszych zarobków z danego pomysłu.
Równie dobrze może być to promocja, czy cokolwiek co przynosi zyski. Dzisiejszy świat atakuje nas reklamami w telewizji przez które musimy czekać, środki komunikacji się spóźniają, to w nas wywołuje stres, przypływ negatywnej energii. Dzięki cierpliwości pozbywamy się tego, czujemy się lepiej. Powinniśmy w ciągu dnia gdzie nie śpimy, od świtu do zmierzchu, od a do z, być po prostu cierpliwi dla otaczającego nas świata. Im spokojniej robimy, wykonujemy jakieś prace, tym ten wysiłek pochłania mniej energii, jest lepszy jakościowo. Większość ludzi sukcesu, światowych gwiazd, milionerów pokazuje swoje opanowanie mając taki wielki majątek.
Bądźmy cierpliwi, pamiętajcie o tym każdego dnia tuż po przebudzeniu. Prawda jest brutalna, będąc cierpliwym, szybciej osiągniemy dany cel niż niepotrzebnie się stresując i popychając na siłę do przodu.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz