ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

02.09.2014

Czechy - Praga - Czuć tam trawkę...

Czechy - Praga - Czuć tam trawkę...
Źródło zdjęcia
Praga (czes. i słow. Praha, niem. Prag) – stolica i największe miasto Czech, położone w środkowej części kraju, nad Wełtawą. Świetnie zorganizowane miasto turystyczne, dość tanie dla turysty. Przyjazne ludziom młodym.


Nie da się ukryć faktu, że w "Czechach pachnie ziołem", skoro w samym środku dnia w ścisłym centrum miasta podchodzą do Ciebie osoby o imigranckich rysach twarzy i kolorze skóry, po czym zadają Ci pytania "Czy nie chcesz trochę zielska?". Są też bary gdzie ludzie normalnie siedzą i palą jointy, jak się idzie niektórymi ulicami Pragi to przy niektórych barach czuć po prostu zapach palonej marihuany.
W sezonie na starówce jest okropnie dużo turystów, czasami spotka się jakieś osoby z Polski, w wielu małych sklepach osiedlowych pracują Azjaci. Dosłownie takie małe multi-culti. Ceny podobne są jak i w Polsce, ale trzeba się z tym liczyć, że na starówce z wiadomych powodów jest znacznie drożej niż w innych częściach Pragi. Istnieje też wiele "zielonych" sklepów z różnymi przyrządami do palenia typu, bletki, bongo, fajki wodne, odzież w kolorach rasta czy inne specyfiki jak np. absynt. Dość sławny alkohol, warto spróbować choćby dla samego smaku.
W Pradze też jest dużo burdeli, klubów ze striptizem czy innych swego rodzajów atrakcji. W centrum o ulotkę z zaproszeniem do klubu nie trudno. To jest miasto też dla zakochanych par i ludzi przede wszystkim młodych. Jeżeli planujecie ze znajomymi wyjechać po raz pierwszy za granicę, to Czechy są dość fajnym pomysłem. Hoteli, motelów, hosteli jest tutaj dużo, więc ze znalezieniem miejsca wolnego nie powinno być problemu.
W mieście kręci się też dużo patroli policyjnych czy innych służb mundurowych. Ogólnie jest to raczej spokojne miasto, z mocnym akcentem na słowo "zabawa". To jest też świetne miejsce dla kondycji, Praga leży na wyżynach, więc się nie zdziwcie jak będziecie mieli raz mocno pod górkę, a raz z górki.
Są też miejsca dla spokojnych turystów, jak liczne muzea czy inne zabytki. Praga, skapitulowała podczas II Wojny Światowej, więc nie została zbombardowana, miasto w starym stylu. Idealne miejsce do zwiedzania, zabawy, turystyki.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz