ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

07.09.2014

Facebook - Nie można usunąć konta? - Obalamy mit

Facebook - Nie można usunąć konta? - Obalamy mit
Facebookserwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji, będących własnością Facebook, Inc. z siedzibą w Menlo Park. W styczniu 2014 liczba użytkowników na całym świecie wynosiła około miliarda, a co miesiąc wgrywanych jest ponad 1 mld zdjęć oraz 10 mln filmów, których obecnie jest 265 miliardów. Średni wiek użytkownika serwisu to 22 lata. Dane zgromadzone na Facebooku to ponad 980 petabajtów, co 24 godziny przybywa ponad 0,5 petabajta.

Facebooka chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, znaczna większość ludzi zna tą stronę, pomijając jedynie chyba osoby starsze, dla których era internetu jest zbyt nowoczesna. Jest cała masa zwolenników tej strony jak i zagorzałych przeciwników. Uważam, że wszystko jest dla ludzi w granicach zdrowego rozsądku. Co jest i co znaleźć można na facebooku raczej każdy wie, są tam nasi znajomi, profile sportowców, aktorów, różnych stron, śmieszne fanpage, dosłownie wszystko. W internecie również panuje jakiś mit o braku możliwości usunięcia konta na tym portalu.
Otóż jak zapewne większość z Was wie, można zdezaktywować swoje konto, ale po zalogowaniu się ponownie na stronie, nasz profil powraca. Jednak istnieje możliwość usunięcia konta.

Należy wejść w "Pomoc", link do pomocy znajdziemy tam gdzie jest miejsce na "Wyloguj". Po czym na dole w małym okienku wyświetla nam się link "Odwiedź Centrum pomocy". Tam właśnie się kierujemy. Następny krok to wejście w podstronę: Dezaktywacja, usuwanie konta i nadawanie mu statusu „In memoriam”. Po czym wyszukujemy upragnionego pytania: "W jaki sposób mogę trwale usunąć swoje konto?". Naciskamy następnie na link w tekście "poinformuj nas o tym". Po czym wypełniamy dane itd. Nasze konto zostanie usunięte w przeciągu około 2 tygodni.

Osobiście nie polecam praktyk plucia jadem na ten portal społecznościowy. Jest to strona zupełnie jak każda inna, to ludzie nią tworzą. Nie ma sensu obrażać się na całego "facebooka", wyłącznie z powodów "bo wszyscy mają to ja mieć nie będę". Świetne narzędzie do komunikacji ze znajomymi w internecie, bo nie da się ukryć faktu, że większość osób przerzuciło się z Gadu-Gadu na właśnie Facebooka. Radzę przemyśleć dwa razy zanim coś się doda na "tablicę", niż niepotrzebnie się stresować i wkurzać na ogrom sukcesu facebooka.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz