ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

13.09.2014

Jak mądrze zarządzać kapitałem podczas obstawiania meczów?

Jak mądrze zarządzać kapitałem podczas obstawiania meczów?
Źródło zdjęcia
Trzeba działać jak maszyna, nie ulegać emocjom i ściśle się trzymać wytyczonych przez siebie zasad. Coś jak Kodeks Honorowy Legii Cudzoziemskiej. Należy wziąć pod uwagę istotny fakt, że firmy bukmacherskie to potężne wręcz korporacje które zatrudniają najlepszych ekspertów od manipulacji, psychologów, typerów, matematyków, inżynierów itd. To wielkie firmy które stać na sponsoring największych klubów jak np. bwin Real Madryt, Valencia Unibet. Na krajowym podwórku Fortuna Legię Warszawa, STS Lech Poznań. Przykładów jest mnóstwo, dlatego warto mieć to na uwadze, że bukmacher ma nad nami potężny handicap (przewagę) już na samym starcie.
Warto dodać, że bukmacher ma nad nami kolejną przewagę, a mianowicie w postaci grania na ludzkich emocjach, chęci odrobienia strat, żyłki adrenaliny która uzależnia (to właśnie od adrenaliny ludzie uzależniają się najczęściej w przypadku hazardu). To wszystko firmy wykorzystują, by mieć jak najwięcej zysku dla siebie. Ludzi bardzo często gnębią podczas obstawiania emocje, pozytywne i negatywne. Nie powinno być takiej burzy emocji, musimy zacząć działać jak maszyna.

Jak to robić? 

Zapoznaj się najlepiej najpierw z tym artykułem. Uważam, go osobiście za najlepszy artykuł na temat stawkowania odnośnie zakładów bukmacherskich. Na przykładzie dobitnie jest pokazane, że najlepiej jest grać za niski procent kapitału w okolicy od 1-10% lub grać płaską stawką. Obie metody pokazują dobitnie na przykładzie 500 typów, że są najlepszymi metodami, gdzie dają długofalowy wzrost budżetu. Właśnie grającym takim stylem, jak maszyna mamy przewagę nad bukmacherem bo wykluczamy psychologiczny handicap bukmachera nad nami.
Odnośnie jeszcze tego przykładu w artykule to warto zaznaczyć, że jest zrobiony na singlach z kursami 2,00 przy 55% skuteczności, czyli dość dobrze jak na "symulator" typera. Aktualnie w internecie panuje powszechna opinia, że jednak najlepiej jest grać za 3,5% lub w granicach 2,5%-4,5% naszego budżetu gry.
Ciekawostką w tym artykule jest fakt wzięcia pod uwagę czarnych serii: "W naszej symulacji około rundy 83 przegraliśmy 11 zakładów pod rząd.". Tylko dwie metody zarządzania kapitałem uchroniły nas przed bankructwem całego budżetu. Warto to wziąć pod uwagę!Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz