ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

23.09.2014

Nawłoć - Tego w Polsce potrzebujesz - Start Marihuana czyli kiedy, co, gdzie i jak?

Nawłoć - Tego w Polsce potrzebujesz - Start Marihuana czyli kiedy, co, gdzie i jak?
Źródło zdjęcia
Nawłoć (Solidago L.) – rodzaj roślin z rodziny astrowatych, do którego należy około 100 gatunków. Większość z nich występuje w Ameryce Północnej, kilka tylko gatunków pochodzi z Europy, Azji i Ameryki Południowej. Niektóre gatunki (m.in. nawłoć kanadyjska) przywiezione z Ameryki do Europy zadomawiają się i zagrażają rodzimej roślinności.

Nawłoć pospolita (Solidago virgaurea L.)gatunek rośliny wieloletniej należący do rodziny astrowatych. Występuje w Europie i Azji. Jest pospolity w całej Polsce.

Jak wygląda nawłoć? Dużo grafik znajdziesz tutaj. Ciężko jej w Polsce nie spotkać, jest dosłownie wszędzie. Rośnie po lasach, łąkach, w okolicy dróg, jest też traktowana jako ozdobna roślina. Dlaczego o niej powinieneś wiedzieć przy sadzeniu konopi? Bo to doskonałe podłoże podobnie jak przy roślinach typu pokrzywa. Oba rodzaje gleb na których rosą wyżej wymienione rośliny doskonale nadają się też pod uprawę konopi siewnych lub indyjskich. Wystarczy delikatna mieszanka czarnej ziemi z niewielką ilością naturalnych nawozów by mieć przez cały sezon spokój ze zdrowymi roślinami bez oznak niedoboru!

Wiele osób dość często skarży się na oznaki niedoboru przy swoich roślinach, dlatego zwykła ziemia uniwersalna wymieszana z tą na której rośnie nawłoć idealnie wkomponowują się w polski klimat przy którym rośnie najlepiej, osiąga 100% wyniki. Warto jednak zaznaczyć, że w Polsce uprawa jest zakazana, lecz można uzyskać specjalne pozwolenia na obsiew pola nasionami konopi siewnych. Polska to dość specyficzny kraj, gdzie dość znaczącym rynkiem na arenie światowej jest rynek rolny. Znając polski zapał do rolnictwa i upór w odnoszeniu sukcesów, moglibyśmy stać się jednym z większych liderów w Europie.

Tymczasem w Polsce trwają akcje policyjne. Nawłoć sprzyja polskiej ziemi i klimatowi, dlatego ta jakże dość spotykana roślina, jakże przez nas niedostrzegana, jest ściśle związana z uprawą wysokiej jakości bez niedoborów konopi siewnych.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz