ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

15.09.2014

New Age - O co chodzi?

New Age - O co chodzi?
Źródło zdjęcia
New Age (z ang.: Nowa Era, także Nowy Wiek) – złożony i wielowymiarowy, alternatywny ruch kulturowy, zapoczątkowany w latach sześćdziesiątych XX wieku, wyrosły z przekonania, że ludzkość, pogrążona w głębokim kryzysie, znajduje się w punkcie zwrotnym pomiędzy dwiema epokami ("erami").

Jak zwykle przeciwko całej idei znajdziemy różne, dość dziwne opinie w internecie. Niektórzy "New Age" potępiają za jakiś okultyzm czy inne chore wyobrażenia. Najczęściej są to osoby wierzące, które silnie trzymają swój pogląd na świat. Sama idea jest pozytywna dla człowieka więc nie widzę najmniejszego sensu jej demonizować. Człowiek powinien być przede wszystkim wolny, w pozytywnym nastroju, pomagać drugiej osobie, tworzyć świat lepszy, nie żyć w utartych ryzach ludzkiego schematu jaki znamy, bez jakichkolwiek granic. Ile na świecie dzieje się zła poprzez brak zrozumienia poglądów drugiej osoby. Wojny na tle etnicznym, rasowym, religijnym, społecznym itd. towarzyszą nam od wieków, jak nie tysiącleci.
Powinniśmy gloryfikować własne życie, a nie je poświęcać w ramach jakiś niesłusznych idei. Ktoś kiedyś mądrze powiedział... Jeżeli chcesz zmienić świat to zacznij od siebie! Tak proste zdanie, a jakże prawdziwe.

Nowa Era to nie aktualne życie jakie znamy, to świat wizji pokoju z wolnością i bezpieczeństwem. Wszystko jest tak naprawdę w naszych rękach, to my decydujemy o naszym życiu jakie ono będzie. Jeżeli siejemy nienawiść to ona do nas wraca. Tworząc dobro budujemy świat lepszy, a każdy z nas przecież chce żyć w takim świecie. Siła pozytywna przewyższa tą złą o czym doskonale wiemy. Można robić w swoim życiu tyle dobrych rzeczy, niż marnować i tracić czas...

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz