ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

26.09.2014

Oszczędzanie przez wydawanie - Jak to robić?

Oszczędzanie przez wydawanie - Jak to robić?
Źródło zdjęcia
Wiele osób już to powiedzenie skądś zna: "Oszczędzanie przez wydawanie". Tak to prawda, używają jego specjaliści od marketingu, najczęściej słyszymy to zdanie w reklamach przy kupnie jakiegoś abonamentu czy założenia konta np. w banku.

Nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego jak bardzo pomocne jest nam to zdanie w sukcesie finansowym. Wiele osób cierpi na schematyczny powtarzający się cykl wydarzeń znany z "Nie mam z czego oszczędzać", "Nie mam z czego odłożyć", "Nie mam nic w portfelu", "Muszę czekać do kolejnej wypłaty" itp. Najłatwiej oszczędzać jest na zakupach bo właśnie tam najwięcej wydajemy. Wydając na zakupy przykładowo 70 zł płacąc banknotem stuzłotowym, miła Pani kasjerka wydaje nam 10 zł w banknocie lub 20 zł, właśnie te dwa mniejsze banknoty powinniśmy odłożyć w takim przypadku na inne inwestycje lub tworząc nasze bogactwo. O ile w ogóle mamy zamiar zrobić pierwsze kroki ku oszczędzaniu i zbilansowaniu naszego budżetu.
Oszczędzanie to dość przydatna cecha w życiu bo dzięki niej rozsądniej planujemy nasze wydatki, do tego odkładając nasze pieniądze stajemy się coraz bardziej stabilni finansowo, czujemy się bogatsi, a to dobrze wpływa na nasz nastrój.
Nawet płacąc za coś możemy zawsze zaoszczędzić, dużo naszych wydatków pochłaniają też nałogi czy inne używki. Dlatego można sobie stawiać różne cele np. wypicie jednego piwa będzie nas kosztowało przykładowo 10 zł. Tak wtedy najszybciej dostrzeżemy fakt jak bardzo dużo pochłania to nas wydatków. Kwintesencją bycia stabilnym finansowo nie jest ilość zarabianych pieniędzy, lecz mądre wydawanie i oszczędzanie na bardziej potrzebne rzeczy/sprawy tak byśmy zarabiali jeszcze więcej!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz