ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

12.09.2014

Pieniądze - Skąd je brać?

Pieniądze - Skąd je brać?
Źródło zdjęcia
Pieniądz – towar uznany w wyniku ogólnej zgody jako środek wymiany gospodarczej, w którym są wyrażone ceny i wartości wszystkich innych towarów. Jako waluty, krąży anonimowo od osoby do osoby i pomiędzy krajami, ułatwiając wymianę handlową. Innymi słowy jest to materialny lub niematerialny środek, który można wymienić na towar lub usługę. Prawnie określony środek płatniczy, który może wyrażać, przechowywać i przekazywać wartość ściśle związaną z realnym produktem społecznym.

Tak naprawdę to dobrze skąd wiemy brać pieniądze, pomysłów na dodatkowy zarobek jest mnóstwo. Nawet niekiedy z domu można nie wychodzić, tylko zarabiać w domowym zaciszu. Wszystko do zdobycia jest w naszych rękach. Przykładem zarabiania są gry w XXI wieku. Istnieje ostatnio cała masa nowego rynku, z internetowymi "itemami" czy innymi kontami do postaci z gier. To biznes ostatniej dekady, dopiero co prawda raczkuje, ale widać, że niektórzy poczuli tutaj żyłkę świetnego biznesu. Dosłownie w prawie każdej internetowej grze są jakieś dodatki do kupienia za prawdziwe pieniądze, zarówno na gadu-gadu, facebooku czy fotce.pl są do kupienia jakieś wirtualne prezenty.
To są powyżej tylko dwa przykłady zarabiania pieniędzy. Równie dobrze można prowadzić sklep na allegro czy handlować warzywami na pobliskim rynku. Każda możliwość dodatkowego zarobku jest dobra, bo przypływ pieniędzy z kilku źródeł dochodów to genialny pomysł. Skupienie się tylko na jednym źródle np. pracy na etacie, mocno nas ogranicza w dalszym rozwoju. Najlepiej prowadzić kilka małych interesów, pasji w różnych dziedzinach życia i je realizować.
W zdobywaniu pieniędzy ważna też jest cierpliwość, bo prędzej czy później same one do nas przyjdą. Początki bywają zazwyczaj trudne i szybko się zniechęcamy, lecz jak poczujemy pierwszy zysk z naszego nowego pomysłu wtedy będziemy pozytywnie nastawieni do dalszej pracy. Wszystko zależy od naszego wkładu wysiłku, im więcej tym lepiej. Nie bójmy się zarabiać pieniędzy, zniechęcenie bądź zwątpienie to najgorsze co może nam się przydarzyć w pozyskiwaniu nowych źródeł dochodu.

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Dziekuje za dobre artykuly na tym blogu. Odkrylam go dzis gdyz siedze w domu ( jestem chora). To prawda w tym zarabianiu dodatk. pieniedzy. Tez mam pare drobnych interesow ktore mi przynosza dodatkowy ale tez i opodatkowany dochod oprocz normalnego etatu. Teresa

    OdpowiedzUsuń