ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

19.09.2014

Polacy liderem - 1 miejsce - Zysk z zakładów bukmacherskich

Polacy liderem - 1 miejsce - Zysk z zakładów bukmacherskich
Źródło zdjęcia
Według rankingu portalu OddsPortal.com, Polacy są liderem w osiągniętym zysku z typowania meczów. Portal jest związany z LiveSport Media Ltd, które jest w posiadaniu takich marek jak np. FlashScore.com. Strona OddsPortal.com działa od 2008 roku i jest platformą bukmacherską.
Polacy liderem - 1 miejsce - Zysk z zakładów bukmacherskich
Cashandra - Polacy liderem - 1 miejsce - Zysk z zakładów bukmacherskich
Walka o drugie miejsce w rankingu jest niezwykle zbliżona do siebie (kraje dzieli niecałe 3 punkty), jednak i top 4 czyli Słowacja odskakuje o prawie dwa razy tyle punktów zysku co kraje z pozostałych miejsc.
Polska jest mocnym liderem rankingu, gdzie Chorwacja traci do nas grubo ponad 5.000 punktów. Mamy świetny procent zysku do postawionej stawki (ROI), Polacy oddali do tego bardzo dużo typów. Wyprzedza nas jedynie Turcja o ponad 70 tysięcy oddanych typów, ale ich saldo wynosi ponad -9.000 punktów!

O czym to świadczy? 

Polacy to dość specyficzny rynek graczy. W internecie istnieje kilka opodatkowanych firm bukmacherskich które działają zupełnie legalnie, niestety są opodatkowane co graczom daje mniejszy zysk. Dlatego Polacy grają też u zagranicznych bukmacherów z lepszą ofertą, choć teoretycznie nielegalnie. Warto wspomnieć, że jeszcze nikt nie został za to skazany w Polsce, bo chroni też nas prawo europejskie, dlatego też żaden sąd ani prokuratura nie chce skazywać graczy bo odwołanie od wyroku by było banalnie proste. To jest jeden z paradoksów prawa. Z drugiej strony Polscy klienci są często dość szybko limitowani u zagranicznych bukmacherów z powodu naszego narodowego talentu zwanym "cwaniactwem".


Specyfika rankingu też uwidacznia Europę Środkowowschodnią z krajami bałkańskimi. Jedynie Niemcy są w rankingu z pośród bardziej elitarnych państw. Dlatego Polacy mogą być dumni z tego rankingu, to świadczy dobrze o naszych graczach. Polskie firmy bukmacherskie powinny mieć ulgi podatkowe bo jak widać, dzięki naszym graczom odnieśliby większy sukces w regionie jak i na całym świecie. Na szczęście w ostatnich latach w końcu ruszyło do przodu coś w tej sprawie, Legię Warszawa sponsoruje Fortuna - logo na koszulce, a Lech Poznań STS - logo na koszulce. Warto wspomnieć, że przecież zagraniczna firma bukmacherska Bwin miała swoje logo na koszulce Realu Madryt.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz