01.09.2014

Woda - Źródło życia - Po prostu pijcie wodę!

Woda - Źródło życie - Po prostu pijcie wodę!
Źródło zdjęcia
Woda (tlenek wodoru; nazwa systematyczna IUPAC: oksydan) – związek chemiczny o wzorze H2O, występujący w warunkach standardowych w stanie ciekłym. W stanie gazowym wodę określa się mianem pary wodnej, a w stałym stanie skupienialodem. Słowo woda jako nazwa związku chemicznego może się odnosić do każdego stanu skupienia.

Nie da się ukryć faktu, że woda jest źródłem życia. Rośliny, zwierzęta, ludzie bez niej nie przeżyją długo. Dlatego warto codziennie pić normalną dawkę wody, zaleca się około 1,5 litra dziennie. To najprostszy nawyk, dzięki któremu oczyszczamy nasze ciało z toksyn, oraz nieświadomie poprawiamy sobie nastrój.
Warto spróbować kilka dni, trenować nawyk picia wody. Po jakimś czasie picie będzie nam sprawiało przyjemność, będziemy czuć się zdecydowanie lepiej. Do tego warto podkreślić fakt, że regularne picie wody mocno wspomaga naszą sylwetkę w zdrowym, smukłym wyglądzie. Ułatwia odchudzanie i jest niezbędna na siłowni, zwykła woda. Jesteśmy zbudowani z niej w okolicy 70% naszego ciała. Ludzie którzy biegają też się często nawadniają. Jak sami widzicie picie wody pomaga nam we własnym życiu.
Dobre samopoczucie to fundament sukcesu, radzę stosować takie pozytywne praktyki w swoim życiu by nastrój w ciągu dnia był pogodny. Sam po sobie zaobserwowałem, że czując się pozytywnie nastawionym do świata cała praca staje się nagle lżejsza, a nawet powiedziałbym przyjemniejsza. Szklanka wody co kilka godzin czy butelka wody obok naszego komputera lub laptopa to powinien być od teraz obowiązek.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz