03.09.2014

Zegarek - Biżuteria męska dla Panów z klasą

Zegarek - Biżuteria męska dla Panów z klasą
Źródło zdjęcia
Zegarek – niewielki podręczny i przenośny przyrząd do pomiaru czasu dobowego, a w niektórych wersjach również daty, noszony na ręku lub w kieszeni. Obecnie w powszechnym użyciu są zegarki na pasku lub bransoletce noszone na nadgarstku.

W XXI wieku wszędobylska jest elektronika. Zegarki odeszły do przysłowiowego lamusa, godzinę możemy sprawdzić w komputerze, laptopie, telefonie, iphonie, tablecie czy innym urządzeniu. Nie raz spotkałem się z pytaniem "Po co Ci zegarek?". Niestety nie zrozumie tego ta osoba która nie nosi zegarków. Zegarki mają coś w sobie, jeżeli je nosimy od dzieciństwa, przywykają do nas. Każdy noszący zresztą zna uczucie jak to ciężko jest chodzić niekiedy bez zegarka. Co lepsze w dzisiejszych czasach jest to chyba jedyna nie obciachowa męska biżuteria, do której mało kto by się przyczepił. Dobrze znamy te pytania "Co sądzicie o kolczyku w uchu u faceta?", z zegarkami tego nie ma. Są bardzo męskie, na różne okazje, do biegania, a ostatnio powstały nowe elektroniczne zegarki, choć osobiście dla mnie to są zegarki zbyt nowoczesne. Powinniśmy częściej obcować z naturą niż nosić elektroniczne zegarki i być kolejnym urządzeniem przypiętym do internetu. Zdania zapewne będą podzielone na ten temat.
Zegarki można kupić zarówno za 15 zł, za 350 zł, za 2300 zł, za 5700 zł czy nawet za 10-50 tysięcy złotych, są też jeszcze droższe zegarki. To jest trochę podobnie jak z samochodami, są i za 2000 zł i są za 200.000 zł. Modeli zegarków, pasjonatów, kolekcjonerów jest cała masa. Dlaczego? Bo zegarek to po prostu swego rodzaju prestiż.

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Super blog, naprawdę ciekawie mi się czyta kolejne posty.

    Pozdrawiam i dziękuje za mail z propozycją współpracy.

    OdpowiedzUsuń