09.10.2014

1000 wyświetleń bloga Cashandra - Pierwszy sukces!

Cashandra

9 października 2014 roku blog Cashandra odniósł zanotowane 1000 wyświetleń strony. To pierwszy sukces naszej jak na razie skromnej internetowej działalności. Chcieliśmy wszystkim podziękować za wizytę na naszej stronie, choć doskonale wiemy, że 1000 wyświetleń to jest tak naprawdę nic w dzisiejszej dobie wirtualnego świata.

Pomimo to ten mały pierwszy jakże skromny sukces mobilizuje nas do jeszcze większego wysiłku, dalszej pracy i rozwoju strony. Pierwszy post na stronie pojawił się 20 sierpnia 2014 roku. Od tego czasu minęło około półtorej miesiąca. To dość krótka oś czasu, ale wzrost liczby odsłon to nasz aktualny główny cel. Dziękujemy wszystkim osobom które polecają nasz blog i wymienili się z nami linkami.
Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że aby odnieść sukces należy go długotrwale budować. Tak też jest w przypadku blogów. Jedynie jak najdłuższy okres czasu rozwoju, oraz coraz to lepsza jakość stawiają niektóre blogi na szali sukcesu. Poświęcony czas oraz sama idea owocuje niekiedy dopiero po kilku miesiącach. Wiemy o tym doskonale, dlatego Cashandra to nieustanny rozwój. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy!

Cashandra pozdrawia!
http://cash-andra.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz