26.10.2014

Agnieszka Radwańska kończy sezon w półfinale najlepszych 8 tenisistek roku 2014

Agnieszka Radwańska kończy sezon w półfinale najlepszych 8 tenisistek roku 2014
Źródło zdjęcia
Agnieszka Radwańska aktualnie najlepsza Polska zawodniczka odpadła z turnieju kończącego sezon WTA 2014 w Singapurze. W półfinale pokonała ją Rumuńska zawodniczka Simona Halep 6:2 6:2. Pomimo tylko jednego zwycięstwa w fazie grupowej z Petrą Kvitovą w dwóch setach, Agnieszka znalazła się w półfinale bez względu na porażkę 2:0 z Caroliną Woźniacki czy 2:1 z Marią Sharapovą. Agnieszka w turnieju rozstawiona była z numerem 6.

To wielki sukces polskiej tenisistki, awansować do dalszej fazy turnieju w tak prestiżowym miejscu jak WTA Tour Championships 2014. Należy pogratulować Polce za ten wspaniały sukces oraz promocję tenisa w Polsce. To niestety pożegnanie z kobiecym tenisem w tym roku na najwyższym poziomie, pozostaje nam wszystkim fanom, oraz kibicom czekać do stycznia na pierwsze poważnie turnieje. Pamiętajmy o Australian Open który zbliża się wielkimi krokami.

Agnieszka Radwańska wygrała w tym roku dość prestiżowy turniej w Montrealu na kanadyjskich kortach w okresie letnim. Na koncie posiada już 14 tytułów WTA. Prawdopodobnie zostanie jedną z kandydatek na najlepszego polskiego sportowca roku 2014.

Dziękujemy Agnieszka za wspaniały sezon! Cała wielka tenisowa kariera jeszcze przed Tobą, a następne lata to powinna być eksplozja formy w najlepszym wieku dla sportowca 26-29 lat. Trzymamy kciuki!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz