ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

03.10.2014

Dążenie do celu i cierpliwość - Gwarancją sukcesu

Dążenie do celu i cierpliwość - Gwarancją sukcesu
Źródło zdjęcia
Cel – to, ze względu na co, następuje działanie; stan lub obiekt, do którego się dąży; cel (etyka), to kres świadomego działania.
Działać celowo może: człowiek, organizacja, społeczeństwo.

Sukces - działanie na najwyższym poziomie możliwości jednostki, w kierunku spełnienia jej marzeń i pragnień przy jednoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy wszystkimi płaszczyznami życia.

Wystarczy spojrzeć i rozejrzeć się w dzisiejszym świecie by dostrzec tak mnóstwo przykładów. Największe korporacje spożywcze, odzieżowe czy jakiekolwiek inne działają od dobrych kilkudziesięcioleci. Nawet osobisty pojedynczy sukces składa się na długoletnią ciężką pracę. Przykładem może być strongman Mariusz Pudzianowski, który znany jest ze swoich wypowiedzi na temat pchania Fiata 126 w młodzieńczym wieku. Wielu sportowców na swój sukces pracuje dosłownie od najmłodszych lat, nawet wczesnego dzieciństwa.

Dlatego tak ważna w naszym życiu jest cierpliwość, oraz konsekwentne dążenie do celu pomimo wielu oporów napotkanych przez drogę. Gwarancję sukcesu jest właśnie ta cała "inwestycja" w siebie złożona przez lata. To po wielu latach przynosi oczekiwane rezultaty. Obojętnie czy jest to sportowa wyrzeźbiona sylwetka, zwycięstwa w sporcie, sukces w biznesie czy jakiejkolwiek innej dziedzinie życia. Tak wiele w naszym życiu otacza nas ludzkim sukcesem, a my go po prostu najzwyczajniej w świecie ignorujemy. Jak nam życie pokazuje widzimy, że sukces to nie jest kwintesencja szczęścia, a tylko i wyłącznie ciężka praca.

Główny cel powinniśmy podzielić sobie na wiele mniejszych etapów, wtedy cały efekt "drogi" jest znacznie szybszy i bardziej przejrzysty. Dostrzegamy efekty naszej pracy, a to jest świetnym motorem napędowym naszego organizmu do jeszcze większego wysiłku. Miarą człowieka określa się dzisiaj jego sukces, a jeżeli chcemy go osiągnąć musimy być wytrwali, konsekwentni i przede wszystkim nie bać się porażek.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz