13.10.2014

Polska - Niemcy 2:0 - Historyczne pierwsze zwycięstwo

Polska - Niemcy 2:0 - Historyczne pierwsze zwycięstwo
Źródło zdjęcia
11 października 2014 roku to data warta zapamiętania - historyczny sukces reprezentacji Adama Nawałki stał się faktem, a Polacy pokonali 2:0 Niemców na Stadionie Narodowym w Warszawie, odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo z tym przeciwnikiem w historii.

Sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie i był otwartym spotkaniem, z wieloma szansami na większą ilość bramek. Reprezentacja aktualnych Mistrzów Świata stworzyła sobie w tym meczu wiele niesamowitych okazji do strzelenia bramki, mieli ich ponad 20, przy tylko 5 strzałach gospodarzy. Polski bramkarz Wojciech Szczęsny aktualnie zawodnik Arsenalu Londyn świetnie interweniował i uratował nie raz podopiecznych Adama Nawałki przed utratą bramki. To był prawdopodobnie najlepszy jego mecz w tym roku.

Należy pochwalić za grę i wynik przede wszystkim cały zespół, bo na ten sukces zapracowali wszyscy zawodnicy. Pomimo to, że przez znaczną większość meczu atakowali goście to nasze skuteczne do bólu kontry dały nam upragnione kolejne już 3 punkty w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy we Francji 2016. Należy jednak pamiętać o tym, że już 14 października zagramy kolejny dość ważny mecz z reprezentacją Szkocji. Porażka w tym meczu pozostawiłaby wielki niesmak po tak spektakularnym zwycięstwie nad "odwiecznym wrogiem".
Dlatego kibicujmy i wspierajmy polskich piłkarzy w jutrzejszym meczu! Sukces polskiej piłki jest tak blisko!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz