ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

06.10.2014

Sprawiedliwość życia - Dotyka każdego z nas

Sprawiedliwość życia - Dotyka każdego z nas
Źródło zdjęcia
Wielu z nas uważa, że życie jest niesprawiedliwe, a raczej nierówne. Ale los dotyka zarówno wyżej ustawionych w hierarchii wartości ludzi i tych z niższych, bez wyjątku! Warto o tym pamiętać, bo co raz do nas dochodzą smutne wiadomości ze świata, że odeszła kolejna osoba przez niefortunność zdarzeń. Cieszmy się więc w takim razie naszym życiem, pomagajmy sobie i dbajmy o siebie, ludzie powinni tworzyć dobro zamiast toczyć wyimaginowane wojny w imię tak naprawdę bez istotnej sprawie, bo cel w życiu każdego człowieka jest jeden. Miłość, dobro, pomoc ludziom, rozwój, dobre samopoczucie, to tworzy nasze szczęście.

5 października zmarła Anna Przybylska, Polska aktorka w wieku 36 lat, osierociła trójkę dzieci. Walczyła z chorobą, rakiem trzustki.

29 grudnia 2013 roku Michael Schumacher w alpejskim kurorcie Meribel Michael Schumacher nie zauważył ukrytych pod śniegiem kamieni, wjechał w nie, po czym stracił równowagę i uderzył głową o skałę. Były kierowca Formuły 1 leżał w szpitalu w Grenoble, utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Schumacher jest siedmiokrotnym mistrzem świata kierowców Formuły 1 i jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych kierowców Formuły 1 w historii.

11 sierpnia 2014 roku amerykański aktor Robin Williams popełnił samobójstwo z powodu depresji i uzależnień. Sekcja zwłok wykazała śmierć poprzez powieszenie.

Amerykański aktor dość znany przede wszystkim z filmów serii "Szybcy i wściekli" Paul Walker zginął 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym.

Szwedzki tenisista Robin Soderling który jako jedyny w historii pokonał Rafela Nadala na kortach French Open w Paryżu Roland Garros. Najwyżej sklasyfikowany w rankingu singlistów był na 4. miejscu w listopadzie 2010 roku. Po wygraniu turnieju w Bastad w 2011 roku w następnych miesiącach zdiagnozowano u niego mononukleozę. Choroba wykluczyła Söderlinga ze startów również w 2012, 2013 i 2014 roku. Stracił najlepsze lata zawodowej kariery.

Prezydent Rzeczypospolitej Polski Lech Kaczyński zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku wraz z całą załogą samolotu, razem wszyscy 96 osób.

13 lutego 2014 roku na przejeździe kolejowym w skutek wypadku zmarł Janusz Kulig polski kierowca rajdowy, trzykrotny mistrz Polski.

To tylko kilka szybkich przykładów, a jest ich dużo więcej, bo o takich osobach jak Michael Jackson nie wspomniałem. Obojętnie w jakiej karierze czy dziedzinie życia osiągasz sukces, należy pamięć o śmierci "Memento mori". Kariera sportowa może ulec w gruzach, a pomimo to, że ktoś jest legendą jakiejś dyscypliny sportu to jednak wcale nie ochrania go od wypadku. Dlatego nie marnujmy naszego jakże cennego jedynego życia na tworzenie zła, negatywnych emocji czy czegokolwiek złego. Pomagajmy sobie, czyńmy dobry bo są w życiu czasem takie momenty od których chce się po prostu płakać.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz