ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

18.11.2014

Dążenie do celu - Nigdy się nie poddawać!

Dążenie do celu - Nigdy się nie poddawać!
Źródło zdjęcia
"Ponosiłem porażkę za porażką i dlatego odniosłem sukces" - Michael Jordan.

Każdy na swojej drodze do sukcesu przeżywa okres upadków, braku motywacji, zaangażowania. Lekarstwem na zły stan rzeczy jest jedynie silna wola i dalsze parcie do wymarzonego celu. Bez tego nigdy nie osiągniemy wymarzonego sukcesu. Na swojej drodze przez życie będziemy spotykać dziesiątki osób próbujące nas zdołować czy nawet nas wyśmiać. Początki kariery bywają bardzo trudne i są wręcz naszpikowane różnymi porażkami. Należy jednak pamiętać, że każde zwątpienie, poddanie się, brak sił oddala od nas sukces.

To do niego dążymy przez całe życie. Inni są bardziej zmobilizowani, mają większą chęć zdobycia celu, a jeszcze inni przez zwątpienie, tłumaczenia, mówienie ciągle nie mam czasu, chęci, pomysłu czy czegokolwiek bombarduje ich negatywnymi myślami, przestają dążyć do celu którym jest sukces. Sukces można odnieść w każdej dziedzinie życia obojętnie co to by było. Każdy z nas ma marzenia większe lub mniejsze, wiele ludzi o nich zapomina i skupia się raczej na teraźniejszości niż skupia się na celu w dłuższej perspektywie.

Warto pamiętać o tym, że nawyki nabywa się w około 3 tygodnie, dlatego warto przez ten okres próbny sprawdzić czy osiągniemy jakiś mniejszy cel. Na początku może to być coś trywialnego jak rzucenie palenia czy zapisanie się na siłownię lub basen. Można też zrezygnować z przyjemności i zająć się czymś co nas interesuje, poświęcić temu więcej czasu. Zacząć się tym pasjonować by dobrze spożytkować czas. To właśnie wykonywanie tego czego chcemy robić w dobrej atmosferze zapewnia nam sukces, oraz pozytywne nastawienie w ramach porażki. Wtedy należy pamiętać o tym, że tylko kolejny ruch sprawia, że dążymy dalej do drogi wielkiego sukcesu czyli spełnienia naszych marzeń!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz