18.12.2014

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik - 200 zł + 50 zł za darmo

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik + 50 zł za darmo
Źródło zdjęcia
Zakłady bukmacherskie – rodzaj zakładów losowych, w których należy przewidzieć wynik spotkania sportowego. Zakłady bukmacherskie przyjmowane są przez osobę zwaną bukmacherem lub firmę bukmacherską. W zależności od rezultatu spotkania zakład może być wygrany, wygrany w połowie, przegrany, przegrany w połowie lub zwrócony. Wysokość ewentualnej wygranej zależy od ustalonego przez bukmachera kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie zawarcia zakładu.

Wielu z Was zapewne wie, że znaczna część firm bukmacherskich w internecie oferuje różne pieniężne bonusy na start. Najczęściej wynoszą one w granicach 100-400 zł w zależności od rodzaju promocji i regulaminu. Dlatego wykorzystując wszystkie bonusy z kilkudziesięciu legalnie działających firm bukmacherskich możemy uzbierać całkiem ładną sumę darmowych pieniędzy, kompletnie nie znając się na sporcie czy samych zakładach bukmacherskich. Jedną z legalnie działających firm na Polskim rynku jest firma STS.pl która oferuje na start dla nowych graczy 200 zł + dodatkowo dostajecie od Cashandra 50 zł na grę. Początkującym przede wszystkim polecam zacząć od firmy STS.pl która prowadzi bardzo przejrzystą i czytelną ofertę legalnie działając na polskim rynku branży hazardowej.


Regulamin promocji i szczegóły bonusu znajdziecie na stronie. Polecam zawsze dokładnie zapoznawać się z regulaminami bonusów, bo każdy bukmacher ma inne warunki i kryteria oferty. Tak samo jak czytajcie zawsze różne umowy kredytowe, umowy o pracę itd. Czytanie nie szkodzi, czytanie rozwija.

Jak spełnić warunki obrotu nie znając się na sporcie? 

- Surebet - Pewny zysk od bukmachera
O co w skrócie chodzi? O zagraniu kilka razy aż do zakończenia wymaganego obrotu bonusu zakładów przeciwstawnych do siebie w różnych firmach bukmacherskich, tracąc tylko niewielki procent na wyższej marży bukmacherskiej, którą ciężko jest zminimalizować u legalnie działających firm bukmacherskich na terenie Rzeczypospolitej Polski z powodu obciążeń podatkowych.
- Prosty kalkulator do surebetów - Bardzo przydatne i zarazem proste w obsłudze narzędzie obliczania do surebetów z kursów bukmacherskich. Możliwość ustawienia waluty PLN, zdarzeń 3 drogowych (1 - gospodarze, 2 - remis, 3 - goście), 4 lub więcej, Odds = miejsce do wpisania kursu WIN 1, WIN 2. Program pod napisem Profit sam wylicza zysk bądź stratę z zakładu.
Pod napisem Bet kalkulator wylicza nam automatycznie wysokość stawki na dany mecz.

Darmowe pieniądze to nie mit to sztuka logicznego myślenia

Wyliczyć można nawet i kombinacje odpowiednich stawek do zakładów łączonych. Najprostsza matematyka pozwala nam obejść wymagania spełnienia warunków promocji bonusowej, należy jednak pamiętać o tym by robić zakłady przeciwstawne w dwóch różnych firmach bukmacherskich. W ciągu jednego dnia z wielu firm bukmacherskich możemy uzyskać przychód nawet w granicy 1000-3000 zł lub więcej.

Źródło: Cashandra

3 komentarze:

  1. Szukam tych porad jak tu zarobić pierwsze pieniądze,ale jakoś ich nie widać.Jak można grać surbety w STS ?

    OdpowiedzUsuń
  2. STS daje doba opcje dla nowych! Potwierdzam

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawa opinia, zgadzam się z nią w 100%.

    OdpowiedzUsuń