ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

18.12.2014

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik - 200 zł + 50 zł za darmo

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik + 50 zł za darmo
Źródło zdjęcia
Zakłady bukmacherskie – rodzaj zakładów losowych, w których należy przewidzieć wynik spotkania sportowego. Zakłady bukmacherskie przyjmowane są przez osobę zwaną bukmacherem lub firmę bukmacherską. W zależności od rezultatu spotkania zakład może być wygrany, wygrany w połowie, przegrany, przegrany w połowie lub zwrócony. Wysokość ewentualnej wygranej zależy od ustalonego przez bukmachera kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie zawarcia zakładu.

Wielu z Was zapewne wie, że znaczna część firm bukmacherskich w internecie oferuje różne pieniężne bonusy na start. Najczęściej wynoszą one w granicach 100-400 zł w zależności od rodzaju promocji i regulaminu. Dlatego wykorzystując wszystkie bonusy z kilkudziesięciu legalnie działających firm bukmacherskich możemy uzbierać całkiem ładną sumę darmowych pieniędzy, kompletnie nie znając się na sporcie czy samych zakładach bukmacherskich. Jedną z legalnie działających firm na Polskim rynku jest firma STS.pl która oferuje na start dla nowych graczy 200 zł + dodatkowo dostajecie od Cashandra 50 zł na grę. Początkującym przede wszystkim polecam zacząć od firmy STS.pl która prowadzi bardzo przejrzystą i czytelną ofertę legalnie działając na polskim rynku branży hazardowej.


Regulamin promocji i szczegóły bonusu znajdziecie na stronie. Polecam zawsze dokładnie zapoznawać się z regulaminami bonusów, bo każdy bukmacher ma inne warunki i kryteria oferty. Tak samo jak czytajcie zawsze różne umowy kredytowe, umowy o pracę itd. Czytanie nie szkodzi, czytanie rozwija.

Jak spełnić warunki obrotu nie znając się na sporcie? 

- Surebet - Pewny zysk od bukmachera
O co w skrócie chodzi? O zagraniu kilka razy aż do zakończenia wymaganego obrotu bonusu zakładów przeciwstawnych do siebie w różnych firmach bukmacherskich, tracąc tylko niewielki procent na wyższej marży bukmacherskiej, którą ciężko jest zminimalizować u legalnie działających firm bukmacherskich na terenie Rzeczypospolitej Polski z powodu obciążeń podatkowych.
- Prosty kalkulator do surebetów - Bardzo przydatne i zarazem proste w obsłudze narzędzie obliczania do surebetów z kursów bukmacherskich. Możliwość ustawienia waluty PLN, zdarzeń 3 drogowych (1 - gospodarze, 2 - remis, 3 - goście), 4 lub więcej, Odds = miejsce do wpisania kursu WIN 1, WIN 2. Program pod napisem Profit sam wylicza zysk bądź stratę z zakładu.
Pod napisem Bet kalkulator wylicza nam automatycznie wysokość stawki na dany mecz.

Darmowe pieniądze to nie mit to sztuka logicznego myślenia

Wyliczyć można nawet i kombinacje odpowiednich stawek do zakładów łączonych. Najprostsza matematyka pozwala nam obejść wymagania spełnienia warunków promocji bonusowej, należy jednak pamiętać o tym by robić zakłady przeciwstawne w dwóch różnych firmach bukmacherskich. W ciągu jednego dnia z wielu firm bukmacherskich możemy uzyskać przychód nawet w granicy 1000-3000 zł lub więcej.

Źródło: Cashandra

2 komentarze:

  1. Szukam tych porad jak tu zarobić pierwsze pieniądze,ale jakoś ich nie widać.Jak można grać surbety w STS ?

    OdpowiedzUsuń
  2. STS daje doba opcje dla nowych! Potwierdzam

    OdpowiedzUsuń