ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

13.12.2014

Krytyka - Była, jest i będzie!

Krytyka - Była, jest i będzie!
Źródło zdjęcia
Krytyka (łac. criticus – osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.

Kogo ona dotyczy? Wszystkich. Zarówno najbardziej znane osoby, jak i te mniej. Począwszy od papieża, kończąc na naszych najbliższych. Krytykować jest łatwo, a w szczególności kogoś, bo to nic nas nie kosztuje. Natomiast z krytyką własnego "ja" jest zdecydowanie trudniej u znacznej większości ludzi. Można doczepić się dosłownie do wszystkiego i nie ważne kto to by był i jaki by miał status społeczny. Zmieszać z błotem czy wyciągnąć na wierzch kogoś pojedyncze osobiste "brudy" to łatwizna. Często samym fundamentem krytyki jest sprzeczność naszych poglądów z innymi, zwykła zawiść, a nawet doszukiwanie się hipokryzji w wypowiedzi z przed kilku lat i porównywanie ją z teraźniejszymi danej osoby by podbudować własnego ego udając mądrego... to czysty bezsens. Nie zapominajmy przecież, że ludzie się zmieniają, a w szczególności na przestrzeni kilkunastu lat. Nawet powstało powiedzenie mające na celu przypomnieć nam wszystkim zmienność naszych zdań, "Tylko krowa nie zmienia zdania/poglądów".

Powstało wiele opinii krytycznej na temat takich osób np. Jan Paweł II, Georg W. Bush, Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Dorota Rabczewska (Doda), Ryszard Andrzejewski (Peja), Bill Gates, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Kamil Durczok, Jerzy Owsiak, Leszek Balcerowicz, Andrzej Grabowski, Leonardo DiCaprio, Mariusz Pudzianowski, itd. Przykładów można mnożyć coraz więcej dorzucając do tego jeszcze firmy czy wielkie korporacje jak Nike, McDonald's, Royal Dutch Shell, Goldman Sachs, Reserved, itd. Zawsze znajdą się krytykanci którzy znajdą najdrobniejszy negatywny szczegół by później na nim bazować budując krytykę. Czy należy tym się przejmować? Zdecydowanie nie. Patrząc na powyższe osoby można odnieść wrażenie, że niekiedy zła opinia po nich spływa, a nawet więcej, jest motorem napędowym do jeszcze większej pracy i chęci udowodnienia braku racji. Przeciwności losu czy krytyka ludzi to nieodłączny element, który podrzuca nam kłody pod nogi w drodze do sukcesu.

Ta prawda zapisana została już ładnych kilkanaście wieków temu:

"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem" - Jezus Chrystus

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz