ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

30.12.2014

Nigdy nie jest za późno - Pamiętaj

Nigdy nie jest za późno - Pamiętaj
Źródło zdjęcia
Bernard Hopkins (ur. 15 stycznia 1965 w Filadelfii) – amerykański bokser, mistrz świata kategorii średniej w latach 1995 - 2005, w latach 2001 - 2005 niekwestionowany (posiadał wtedy tytuły IBF, WBC, WBA i The Ring, od 2004 także WBO), w latach 2006 - 2008 mistrz świata The Ring w kategorii półciężkiej, od 2011 do 2012 roku mistrz świata federacji WBC oraz posiadacz tytułu The Ring w kategorii półciężkiej, od 2013 roku mistrz świata IBF wagi półciężkiej, od 2014 roku mistrz świata WBA i IBA wagi półciężkiej.
Rekordzista pod względem ilości udanych obron tytułu mistrza świata w wadze średniej (20). Uznawany za jednego z najlepszych zawodników tej kategorii wagowej w historii. W 2011 roku magazyn The Ring uwzględnił Hopkinsa na trzecim miejscu na liście najlepszych zawodników kategorii średniej ostatnich 50 lat.
Jest najstarszym zdobywcą tytułu mistrza świata w boksie zawodowym. Dokonał tego 21 maja 2011 roku, zwyciężając nad Jeanem Pascalem w wieku 46 lat i 126 dni. Poprawił tym samym poprzedni rekord należący do George'a Foremana. 9 marca 2013 roku Hopkins poprawił własne osiągnięcie, pokonując w wieku 48 lat i 53 dni, Tavorisa Clouda. Od 26 października 2013 roku po zwycięstwie nad Karo Muratem, Hopkins jest najstarszym bokserem, który obronił tytuł mistrza świata. 19 kwietnia 2014 roku, poprawił wyżej wymienione rekordy i został najstarszym pięściarzem, który zufinikował tytuły mistrza świata po zwycięstwie nad Bejbutem Szumenowem.
Hopkins jest także udziałowcem w grupie promotorskiej Oscara de la Hoi - Golden Boy Promotions, w której zajmuje się zawodnikami pochodzącymi ze wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Andrzej Sapkowski (ur. 21 czerwca 1948 w Łodzi) – polski pisarz fantasy. Jest najczęściej po Lemie tłumaczonym polskim autorem fantastyki. Twórca Wiedźmina z 1990 roku (Reporter), Sapkowski miał wtedy 42 lata. 

Zwątpienie to najgorsze z przekleństw jakie może dotknąć nas w życiu. Powyższe przykłady czy "104 latek maraton" z wyszukiwarki google to idealne przykłady ludzi gdzie nie wiek decyduje o stanie życia, a potencjał umysłowy. O takiej genialnej osobie jak Arnold Schwarzenegger chyba nikomu nie muszę przypominać.
Nigdy nie jest za późno w życiu by czegokolwiek dokonać, bądź zmienić w swoim życiu na jeszcze lepsze niż dotychczas. To nie cechy fizyczne czynią nas silnym, a jedynie psychika i ludzki umysł. Bomba motywacyjna tych ludzi powinna być dla Was świetnym przykładem polepszenia stylu własnego życia. Większość Polaków zainteresowanych osiągnięciami tego narodu powinna znać doskonale taką markę jak "Wiedźmin" którą autor wydał swoją pierwszą opowieść dopiero w wieku 42 lat.
Wiele razy najczęstsze wytłumaczenia brzmią pełne tekstów typu: "jestem już za stary" czy po prostu dana osoba tak jest zapędzona we własnym życiu, że kompletnie zapomniała o swoich życiowych ambicjach wymieniając je na te narzucone przez cokolwiek (korporacja, religia, rodzina, dziewczyna itp.). 

Dążenie do celu - Nigdy się nie poddawać!

Nasz tok rozumowania to podstawa każdej idei nawet tej teoretycznie fizycznej. Każda negatywna energia, powiedzenie magicznego "nie", dołowanie się czy cokolwiek kojarzone z odczuciami negatywnymi należy zwalczać już w zarodku istnienia. Nawet w dojrzałym wieku bądź pogrążenia się w kryzysie emocjonalnym zrezygnowanie z marzeń, hobby na rzecz pogrążania się w nicości negatywów należy powiedzieć sobie po prostu przed lustrem proste: "Nigdy nie jest za późno".

Radzę wziąć sobie to do serca bo w tym tkwi dość spory procent sukcesu naszego życia. Jeżeli będziemy ciągle odczuwać ugruntowany banał, że jest już za późno na jakiekolwiek działanie, wtedy nigdy nie wybrniemy z naszego aktualnego stanu życia. Jedynie gruntowne "reformy" danej jednostki pozwolą na zmiany które niekiedy bolą na początku, lecz w dalszym etapie budzą pozytywne efekty w naszym życiu. To jedna z podstawowych zasad o których powinniśmy zdawać sobie sprawę w ciągu całej doby... poza snem.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz