31.12.2014

Postanowienia - Za i przeciw

Postanowienia - Za i przeciw
Źródło zdjęcia
Jest wiele osób które wręcz szydzi z noworocznych postanowień jednak każda próba zmienienia swojego życia na lepsze to dobra decyzja. Cokolwiek by to było, utrata wagi, rzucenie jakiegoś nałogu, zapisanie się na siłownię, konsekwentne oszczędzanie, realizacja celów to każda z tych zmian nawet jeżeli uda się tylko w sytuacji 1 na 10 to poprawa nastroju będzie odczuwalna, że cały wysiłek nie poszedł na marne.
Dlatego stawianie sobie konkretnych celów i stawanie się życiowym ascetą w dzisiejszym konsumpcyjnym świecie XXI wieku cechuje nasz charakter i go bardziej ugruntowuje mentalnie. Stajemy się silniejsi psychicznie, a cała kwintesencja postanowień to wyrobienie sobie nawyków.

Prokrastynacja - Skrajne lenistwo - Jak z tym walczyć?

Poświęcenie więcej czasu na konstruktywne zajęcia mające nam pomóc to świetny pomysł. Realizacja celów usuwa z naszego życia nudę przez którą niekiedy całymi dniami poświęcamy na bezczynność i nic nie robienie.
Ćwiczmy, róbmy cokolwiek nowego, pozbądźcie się nałogów i zbędnych kilogramów, nie poddawajcie się za wcześnie. Bądźcie z nich dumni, z Waszym postanowień. Nawet odmówienie w ten wyjątkowy dzień sobie imprezy to olbrzymie wyrzeczenie dla którego warto się poświęcić. Sportowcy jak i nie tylko oni muszą dbać o formę, wizerunek, firmę, rodzinę czy pracę. Wyrzeczenie to dość dobra pokuta za nasze negatywne występki. Dlatego jak chcemy być lepsi, pełni wiary, ambicji, nadziei zmieniajmy nasze życie na lepsze! Postanowienia mogą nam w tym pomóc.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz