30.01.2015

Awans kataru do finału! - Sportowa prostytucja - Brak etyki i moralności - Świat się śmieje z totalnej żenady gospodarzy!

Awans kataru do finału! - Sportowa prostytucja - Brak etyki i moralności - Świat się śmieje z totalnej żenady gospodarzy!
Źródło zdjęcia
katar, Państwo katar – państwo położone we wschodniej części Półwyspu Arabskiego (na półwyspie katar) nad Zatoką Perską. Graniczy z Arabią Saudyjską. W 2015 roku katar będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, natomiast w 2022 – w piłce nożnej. Społeczeństwo katarskie jest najbogatszym społeczeństwem świata (2010, ok. 90 tysięcy dolarów na mieszkańca).

Reprezentacja kataru awansowała do finału po wygranym meczu z Polską 31:29 w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Katar jest gospodarzem tego turnieju. - Taki wynik reprezentacji która nie miała wcześniej praktycznie nic wspólnego z piłką ręczną jest czymś żenującym. Dotychczas szczytem reprezentacji kataru było szesnaste miejsce na mistrzostwach świata w 2003 roku.
Już sam fakt, że pod szyldem "qatar" grają w znacznej większości zawodnicy z poza tego państwa jest czymś dla tego kraju wręcz kompromitującym na oczach całego świata.

"Katarze! Co chcesz przez to osiągnąć? - To żałosne!"

Nikt nie weźmie tego wyniku na poważnie oprócz samych organizatorów. Europa się śmieje od Portugalii po Rosję, od Norwegii po Grecję. Każdy drwi z kataru, z tego wyniku kupionego gdzie wszyscy patrzą! Omamianie pieniędzmi by ktoś zaprzeczył swoim własnym wartościom etyczno-moralnych jest obrzydliwe. Wbrew naturalnej ludzkiej wrodzonej etyce, a oglądanie tego budzi u prawdziwego kibica czy zwykłego człowieka uczucie politowania i żałości.

"Wrestling w piłce ręcznej - Nabiera znaczenia!" 

Sędziowanie na rażącym poziomie pod gospodarzy. Jak wytłumaczyć fakt czterech dwuminutowych kar dla Polskiej reprezentacji i ani jednego karnego podczas pierwszej połowy meczu, gdzie gospodarze dostali 2 rzuty karne i ani jednej kary. Jak można wygrać mecz przy tak bardzo nierównym rozłożeniu sił sędziów na korzyść reprezentacji kataru w półfinale mistrzostw świata? Jak można wygrać przeciwko drużynie z najlepszymi zawodnikami świata w piłce ręcznej i trenerem który dwa lata temu zdobył Mistrzostwo Świata z Hiszpanią?

IHF - Jak mogliście tego dopuścić?
Rivera Valero - Dlaczego?
Zawodnicy - Wielki niesmak!

Transmisja w publicznej telewizji sportowej prostytucji o 16:30 - to coś oglądało się żałośnie. Apeluję o bojkot w sprawie tego typu przypadkach jakim jest bez wątpienia katar. Wartość zwycięstwa jest wartością absolutnie ponad jakikolwiek system monetarny na świecie. To jest pogwałcenie praw wszystkich sympatyków sportu i nie tylko. Godny człowiek brzydzi się takim snobizmem szejków!

Słowo "katar" w tekście pisałem specjalnie małą literą na wzór protestu przeciwko łamaniu idei etyki sportu! Wam też to polecam!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz