ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

30.01.2015

Awans kataru do finału! - Sportowa prostytucja - Brak etyki i moralności - Świat się śmieje z totalnej żenady gospodarzy!

Awans kataru do finału! - Sportowa prostytucja - Brak etyki i moralności - Świat się śmieje z totalnej żenady gospodarzy!
Źródło zdjęcia
katar, Państwo katar – państwo położone we wschodniej części Półwyspu Arabskiego (na półwyspie katar) nad Zatoką Perską. Graniczy z Arabią Saudyjską. W 2015 roku katar będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, natomiast w 2022 – w piłce nożnej. Społeczeństwo katarskie jest najbogatszym społeczeństwem świata (2010, ok. 90 tysięcy dolarów na mieszkańca).

Reprezentacja kataru awansowała do finału po wygranym meczu z Polską 31:29 w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Katar jest gospodarzem tego turnieju. - Taki wynik reprezentacji która nie miała wcześniej praktycznie nic wspólnego z piłką ręczną jest czymś żenującym. Dotychczas szczytem reprezentacji kataru było szesnaste miejsce na mistrzostwach świata w 2003 roku.
Już sam fakt, że pod szyldem "qatar" grają w znacznej większości zawodnicy z poza tego państwa jest czymś dla tego kraju wręcz kompromitującym na oczach całego świata.

"Katarze! Co chcesz przez to osiągnąć? - To żałosne!"

Nikt nie weźmie tego wyniku na poważnie oprócz samych organizatorów. Europa się śmieje od Portugalii po Rosję, od Norwegii po Grecję. Każdy drwi z kataru, z tego wyniku kupionego gdzie wszyscy patrzą! Omamianie pieniędzmi by ktoś zaprzeczył swoim własnym wartościom etyczno-moralnych jest obrzydliwe. Wbrew naturalnej ludzkiej wrodzonej etyce, a oglądanie tego budzi u prawdziwego kibica czy zwykłego człowieka uczucie politowania i żałości.

"Wrestling w piłce ręcznej - Nabiera znaczenia!" 

Sędziowanie na rażącym poziomie pod gospodarzy. Jak wytłumaczyć fakt czterech dwuminutowych kar dla Polskiej reprezentacji i ani jednego karnego podczas pierwszej połowy meczu, gdzie gospodarze dostali 2 rzuty karne i ani jednej kary. Jak można wygrać mecz przy tak bardzo nierównym rozłożeniu sił sędziów na korzyść reprezentacji kataru w półfinale mistrzostw świata? Jak można wygrać przeciwko drużynie z najlepszymi zawodnikami świata w piłce ręcznej i trenerem który dwa lata temu zdobył Mistrzostwo Świata z Hiszpanią?

IHF - Jak mogliście tego dopuścić?
Rivera Valero - Dlaczego?
Zawodnicy - Wielki niesmak!

Transmisja w publicznej telewizji sportowej prostytucji o 16:30 - to coś oglądało się żałośnie. Apeluję o bojkot w sprawie tego typu przypadkach jakim jest bez wątpienia katar. Wartość zwycięstwa jest wartością absolutnie ponad jakikolwiek system monetarny na świecie. To jest pogwałcenie praw wszystkich sympatyków sportu i nie tylko. Godny człowiek brzydzi się takim snobizmem szejków!

Słowo "katar" w tekście pisałem specjalnie małą literą na wzór protestu przeciwko łamaniu idei etyki sportu! Wam też to polecam!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz