ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

24.01.2015

Czosnek - Naturalny antybiotyk!

Czosnek - Naturalny antybiotyk!
Źródło zdjęcia
Czosnek (Allium L.) – rodzaj roślin z rodziny amarylkowatych (Amaryllidaceae), dawniej zaliczany do osobno wyodrębnianej rodziny czosnkowatych (Alliaceae) lub liliowatych (Liliaceae). Obejmuje około 700 gatunków. W stanie dzikim występuje na całej półkuli północnej, przede wszystkim w strefie umiarkowanej. Gatunkiem typowym jest czosnek pospolity (Allium sativum L.).

Zalet spożywania czosnku jest bardzo dużo, a zapewne niektórzy z Was nie raz spotkali się z powiedzeniem, że kieliszek wódki i ząbek czosnku to recepta na pozbycie się różnych chorób czy przeziębień. Jest w tym na pewno jakieś ziarenko prawdy w szczególności jeżeli chodzi o czosnek. Zamiast szprycować się chemicznymi suplementami diety powinniśmy iść bardziej w stronę natury od której człowiek niestety coraz bardziej się odwraca.

Suplementy diety vs. rzeczywistość

Najlepiej jest spożywać czosnek na surowo bez żadnej obróbki termicznej przez które traci on w pewnym stopniu swoje cenne wartości odżywcze i zdrowotne. Działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, zawiera w sobie mnóstwo witamin, soli mineralnych czy innych mikroelementów ważnych dla naszego organizmu.
Wiele badań potwierdza też pozytywne efekty czosnku w naszej codziennej dziecie w walce przeciwko nowotworom, nadciśnieniu, udarom czy innym kłopotom zdrowotnym jak np. problemy z jelitami. Jest to warzywo i zarówno przyprawa, dlatego ma olbrzymie zastosowanie w wielu potrawach kulinarnych dodające jej specyficznego aromatu i smaku.

Moda na lekarstwa - Dieta chemiczna - Żyj zdrowiej, ale krócej!

Jedzmy to co naturalne bo to działa na nas najlepiej. Tak stworzyła i przystosowała nas natura od milionów lat. Dzisiejsze specyfiki są fenomenem XXI wieku i nadal nie wiemy jak wpłyną na nasze zdrowie w ciągu kilkudziesięciu najbliższych lat. Koncernom farmaceutycznym nie zależy na naszym zdrowiu, a na tym abyśmy byli bardziej chorzy i wydawali coraz więcej pieniędzy na nasze zdrowie czy coraz to nowsze lekarstwa na dziwne choroby.
Trzymajmy się natury, a nie chemii! To pozwoli być nam zdrowym w dzisiejszym chorym świecie!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz