ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

27.01.2015

Droga do sukces jest usłana różami... z kolcami!

Droga do sukces jest usłana różami... z kolcami!
Źródło zdjęcia
Droga do sukcesu nigdy nie była łatwa i nie będzie. Większość z nas bardziej bądź mniej chciałaby w życiu osiągnąć coś z czego bylibyśmy dumni. Niestety nie jest to takie łatwe - całe szczęście dla nas! Gdyby tak było radość z osiągniętego celu nie byłaby aż tak upojna gdy postawimy sobie poprzeczkę o 1 cm wyżej niż wcześniej. Człowiek jest stworzony do łamania granic swoich możliwości i chęci bycia coraz to lepszym, obojętnie w jakiej dziedzinie.

Dążenie do celu - Nigdy się nie poddawać!

Jeżeli chcemy wspiąć się na najwyższy szczyt musimy zdać sobie sprawę, że nie będzie to takie proste, a żeby to osiągnąć musimy przede wszystkim dobrze przygotować się do "wyprawy", nabyć odpowiedniego doświadczenia co przekłada się na niezliczoną ilość porażek. Nigdy wielkie sukcesy nie były dziełem przypadku, tylko mozolnej, monotonnej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń, poświęceń i bolących upadków. Nie bez powodu powstało stwierdzenie, że "szczęściu trzeba pomóc".

Nigdy nie jest za późno - Pamiętaj

Im więcej włożymy efektywnej pracy, nowych zmian, określimy sobie kilka celów tym łatwiej będzie nam osiągnąć upragniony sukces. Los bywa niekiedy bardzo przewrotny, a życie będzie rzucało nam kłody pod nogi to naszą siłą powinna być zawsze podniesiona głowa - obojętnie co będzie się działo.

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość." - Woody Allen

Wiele naszych planów ulegnie w gruzach, ale zawsze powinien przyświecać nam cel. Osiągnąć sukces możemy jedynie poprzez wszelkie zmiany. Praca nad sobą, rozwój osobisty, siła wewnętrzna to powinny być nasze codzienne nawyki. 

Prokrastynacja - Skrajne lenistwo - Jak z tym walczyć?

Niedługo skończy się pierwszy miesiąc 2015 roku, a wiele z nas robiło sobie postanowienia noworoczne by stać się w tym roku lepszym człowiekiem. Ciekawe ile z Was nadal trwa w swoim osobistym "poście", bądź celebracji zmian. Pamiętajcie o tym, że siła motywacji jest różna. Niekiedy mamy większy zapał do pracy, a czasem mniejszy. Nie należy od razu panikować z braku zaangażowania do dalszych zmian, tylko dumnie zacisnąć pięść i wziąć się do pracy. Odpoczynek też jest w życiu bardzo ważny, żeby naładować paliwo motywacji!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz