ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

26.01.2015

Efekt placebo - Żniwa koncernów farmaceutycznych w XXI wieku

Efekt placebo - Żniwa koncernów farmaceutycznych w XXI wieku
Źródło zdjęcia
Placebo (łac. będę się podobał) – substancja lub działanie (np. zabieg chirurgiczny) obojętne, nie mające wpływu na stan zdrowia pacjenta, podawane choremu jako terapia. Chory nie wie, że to, co zastosowano, nie jest prawdziwym leczeniem, zaś wszystko (dla leku głównie: wygląd, zapach, smak, konsystencja), oprócz leczniczych właściwości placebo jest takie samo, jak rzeczywistej terapii.
Często zastosowanie prawdziwego leku mogłoby być szkodliwe dla pacjenta, ale oszukanie go przez wmówienie, że przyjął lek, może poprawić jego sytuację psychiczną.
Placebo stosuje się również w badaniach nad działaniem leków, zabiegów medycznych i niekonwencjonalnych, używając go w ślepych i podwójnie ślepych próbach.

W dzisiejszych czasach na efekcie placebo koncerny farmaceutyczne zarabiają potężne pieniądze. Znaleźli doskonałe źródło milionowych zysków. Sprzedają na potęgę suplementy diety i leki które społeczeństwu tak naprawdę nie są potrzebne do zdrowego trybu życia który jest umiejętnie promowany w mass-mediach. Miliony ludzi każdego dnia w telewizji w godzinach największej oglądalności widzą reklamy promowane przez korporacje farmaceutyczne.

Suplementy diety vs. rzeczywistość 

Dzisiaj na potęgę są sprzedawane kapsułki, tabletki na dosłownie wszystko. Lepsze poczucie humoru, zdrowszy sen czy cokolwiek innego. Naiwni ludzie, niekiedy starsi, lub mniej wykształceni w to wierzą i są czyszczeni ze swoich wypłat czy emerytur, a to wszystko przez pryzmat domniemanego lepszego zdrowia.

Moda na lekarstwa - Dieta chemiczna - Żyj zdrowiej, ale krócej!

Efekt placebo to nic innego jak pic na wodę. Niektórym pomaga, niektórym nie. Wiele sposobów leczenia homeopatii właśnie oparta jest na tej sztuce manipulacji ludzkiego umysłu. Nie dajcie się zwieść na wyleczenie alergii jakimiś biorezonansami trzymając w ręku dwie metalowe kulki - to właśnie efekt placebo. Kto się spotkał z różnymi urządzeniami, bądź dziwnymi metodami terapii ten zapewne wie o co chodzi w takim leczeniu. O Wasze pieniądze!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz