ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

15.01.2015

"Frankowcy" - Bez ryzyka nie ma zysku... ale też i strat!

"Frankowcy" - Bez ryzyka nie ma zysku... ale też i strat!
Źródło zdjęcia
Ponad pół miliona Polaków (około 700 tysięcy) ma kredyt we franku szwajcarskim. Dziś wielu z nich doznało szoku patrząc na kurs waluty z nad Genewy. Skoczył on w pewnym momencie do granicy ponad 5 zł, po czym chwile później ustabilizował się na poziomie 4,20 zł. Wcześniej kosztował około 3,50 zł.

Osoby które zaciągnęły kredyt we franku szwajcarskim parę lat temu (poniżej lat <2010) gdy cena wynosiła na poziomie 2,50 zł i była jedną z najniższych w historii liczyła na to, że będzie im się to opłacało na dłuższą metę. Liczyli się przecież z ryzykiem, a nie trzeba być wielkim specjalistą od ekonomii by stwierdzić fakt, że cena waluty wzrośnie z historycznego niskiego poziomu. Tym bardziej na przestrzeni kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat!

Money.pl - "Bank centralny Szwajcarii zrezygnował z obrony kursu franka względem euro. Dodatkowo obniżył stopy procentowe o 50 punktów bazowych. Oznacza to ogromne umocnienie franka względem wszystkich walut."

Przecież banki to nie są instytucje charytatywne które rozdają "darmowe" pieniądze na lewo i prawo. Celem banku jest przede wszystkim zarabianie pieniędzy, a zarabiają przede wszystkim na udzielaniu kredytów. Może i to nie jest takie proste jakby się wszystkim wydawało, a cała sprawa ma drugie ukryte dno, to jednak faktom nie da się zaprzeczyć. Warunki były jasne - każdy liczył się z ryzykiem.

Szwajcaria nie zwiększy rezerw złota w banku narodowym - Wynik po referendum

Na stronę ekonomiczną Helwetów patrzy dosłownie cały świat, czy to odnośnie złota czy kursu ich narodowej waluty. Szary człowiek może snuć tylko tysiące domysłów, spekulacji - prawdę znają jedynie nieliczni. Tysiące maklerów giełdowych uczy się całe życie o inwestycjach, ale niektórych sytuacji nie w sposób przewidzieć jak tą dzisiejszą czy kryzysu gospodarczego na świecie z przed kilku lat.

Czy to przejaw powolnego upadku strefy euro, a sami Szwajcarzy w garniturach z najwyższych szczebli władzy wiedzą coś więcej niż wszyscy pozostali i chcą za w czasu obronić się przed kolejnym kryzysem? Przecież w Europie mamy wojnę, a cena ropy spadła o połowę! Czy coś się święci?

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz