ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

28.01.2015

Innowacje - Na tym zarabia się najwięcej

Innowacje - Na tym zarabia się najwięcej
Źródło zdjęcia
Innowacja (łac. innovatio, odnowienie) – w socjologii oznacza akceptację celów dyktowanych przez istniejące w grupie społecznej lub społeczeństwie wartości, przy jednoczesnym odrzuceniu tradycyjnych sposobów ich osiągania w danym systemie aksjonormatywnym. Jest to jedna z dewiacji społecznych, czyli odchyleń od konformizmu w ujęciu Roberta K. Mertona.
Zachowaniem innowacyjnym może być zarówno działanie przestępcze jak i działanie, którego rezultatem jest np. upowszechnienie nowej, sprawniejszej metody badań naukowych. Początkowo działania będące innowacyjnymi mogą spotykać się w społeczeństwie czy grupie społecznej z lekceważeniem lub ostrą krytyką, często jednak upowszechniają się i stają się w końcu zachowaniami konformistycznymi.

Innowacja (łac. innovatio - odnowienie) – stanowi nową (dla organizacji, społeczności czy cywilizacji), wprowadzoną przez człowieka wartość bądź jakość dotyczącą jej celów lub sposobów ich realizacji.
Innowacja biznesowa jest zatem nowością mającą zastosowanie w działalności gospodarczej.

Wystarczy spojrzeć na otaczający nas świat by stwierdzić fakt, że to właśnie dzięki innowacjom ich odkrywcy zarabiają najwięcej. W czasach gdzie raczkował internet, ktoś wpadł na genialny pomysł założenia wyszukiwarki Google. Dziś są bez wątpienia światowym numerem jeden, potężną korporacją ustanawiająca i wytyczającą przyszłość kierunku internetu. Facebook - kolejny doskonały przykład czegoś innowacyjnego. Portal społecznościowy działający na całym świecie z możliwością dodawania informacji, zdjęć, szukania różnych informacji czy śledzenia np. ulubionych sportowców. Fotka.pl Polski portal społecznościowo-randkowy który w erze Facebooka i Google+ trzyma się całkiem nieźle jak na owe czasy. Warto dodać, że takie dawne strony zrzeszające ludzi jak Tenbit.pl czy Grono.net przesłały po prostu istnieć, a na same witryny typu Nasza-Klasa.pl i Gadu-Gadu.pl przeszła moda wraz pojawieniem się mody fejsbukowej.
Dawny Myspace.com dość popularny na świecie można powiedzieć nieoficjalnie, że umarł śmiercią naturalną. Coraz modniejszy staje się teraz Twitter czy Instagram. Te strony to prawdziwa żyła złota dla ich właścicieli.

Wirtualny świat to przyszłość zysków, wraz z erą pojawienia się smartfonów czy mobilnych urządzeń jak np. tablet. Na świecie rośnie przez to coraz większe zapotrzebowanie na energię elektryczną, a jak dobrze wiemy zielona energia (ekologiczna) to przyszłość. Wiele miliardów dolarów idzie na innowacje w tej dziedzinie co najlepiej widać w dziedzinie motoryzacji. Tworzy się z roku na rok coraz więcej elektrycznych samochodów, a od ropy powoli ucieka. Być może stąd ten spadek cen ropy na światowych runkach na przestrzeni ostatniego roku. Za 50 czy nawet 100 lat kto wie czy już tylko w muzeach będziemy oglądać silnik klasycznego diesla od Golfa II.

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Nie ma co ukrywać, że rozwój automatyki i robotyki a co za tym idzie innowacyjności w wielu branżach jest nieunikniony, główną przyczyną jest przede wszystkim presja wywierana przez konsumentów. Dziś już praktycznie każde duże przedsiębiorstwo związane z automatyką korzysta z technologii CNC a używane obrabiarki cnc możną już kupić od ręki po przez kilka kliknięć. Innowacyjność będzie się cały czas intensywnie rozwijać pozostaje nam tylko czekać czy w dobrym kierunku.

    OdpowiedzUsuń