ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

02.01.2015

Kłamstwo - Świadome i niezauważalne

Kłamstwo - Świadome i niezauważalne
Źródło zdjęcia
Kłamstwowypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem o stanie faktycznym. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe. Kłamstwem mogą być także wypowiedzi zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy, o ile autor przekazu nie ma świadomości tego faktu.

Występuje w dzisiejszym życiu bardzo często, czasami nie zdajemy sobie kompletnie sprawy z tego powodu przechodząc obok kłamstwa codziennie zupełnie obojętnie. Nasze sumienie jest wyrobione od dzieciństwa dlatego pewne nieprawdy dzielimy na te które są bardziej dotkliwe dla nas i te mniej.
Oszukiwani na każdym korku jesteśmy w przeróżnych reklamach, mediach, horoskopach, przez polityków, duchownych, czy nawet najbliższych itd.
Zatajenie prawdy, bycie w błędnym przekonaniu, chęć naciągnięcia danej osoby to tylko jedne z przykładów codziennego kłamstwa. Wszystko opiera się na psychicznej manipulacji i umiejętnym doborze słów.

Nikt przecież nie powiedział, ani raczej nie sprawdzi, że ten doradca podatkowy chce nam pomóc, a nie zyskać, albo że ten produkt w reklamie jest "najlepszy", bo tak właśnie usłyszeliśmy.  To wszystko to nieustanna gra na naszej naiwności. Na bezczelne kłamstwa bliskich nam osób reagujemy dość często impulsywnie, drażnią nas one, denerwujemy się i złościmy. Natomiast na reklamy medialne czy obietnice polityków reagujemy z większym dystansem i tolerancją. W takim wypadku szufladkujemy kłamstwo na to mniej lub bardziej dotkliwe.
Wszystko opiera się na tym w co uwierzymy.

Agnostyk - Kto to jest? 

Gdyby kłamstwo nie istniało znalibyśmy całą prawdę o produktach w reklamie medialnej, o obietnicach polityków, czy prawdę o naszych najbliższych, nasze życie stałoby się nudne i przewidywalne. Są nawet specjalne programy w telewizji gdzie lecą przez całą dobę krótkie spoty reklamowe oferujące różne produkty np. Mango. Horoskopy, Tarot, również możemy spotkać w telewizji bądź w programach gdzie linie ciągle są zajęte i każą nam czekać, nabijając w tyn czasue rachunek telefoniczny 20 zł za minutę połączenia.

Kłamstwo towarzyszy nam dość często. Znacie jakieś dobre kłamstwa?

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz