ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

22.01.2015

Miód - Coś genialnego!

Miód - Coś genialnego!
Źródło zdjęcia
Miód słodki produkt spożywczy, w warunkach naturalnych wytwarzany głównie przez pszczoły właściwe (miód pszczeli) oraz nieliczne inne błonkówki, m.in. osy z podrodziny Polistinae (Brachygastra, Polistes i Polybia), poprzez przetwarzanie nektaru kwiatowego roślin miododajnych, a także niektórych wydzielin występujących na liściach drzew iglastych. Miód pszczeli różni się składem od miodu wytwarzanego przez inne owady. Osy pobierają nektar także z roślin trujących dla człowieka, dlatego wytwarzany przez nie miód nierzadko jest przyczyną ciężkich zatruć. W bardzo ograniczonym stopniu substytutem miodu naturalnego jest tzw. miód sztuczny.

O zaletach miodu dla naszego zdrowia można napisać by dobrą książkę. Wiele osób w dzisiejszym świecie niestety o nim kompletnie zapomniało, lub używa go tylko okazyjnie. To błędne nawyki, bo rezygnujemy z solidnej dawki zdrowia. Warto dodać, że miód pszczeli (i nie tylko) jest przede wszystkim naturalnego pochodzenia, a to dla naszego organizmu jest o wiele lepsze niż spożywanie łyżeczek pospolitego cukru (sacharozy).

Do tego miód się nie psuje, jest bardzo wartościowy odżywczo, a jego zalety kosmetyczne są znane od tysięcy lat. Nawet najwięksi geniusze tego świata potrafili docenić pracę pszczół:

"Jeśli wyginą pszczoły, człowiekowi zostaną cztery lata istnienia." - Albert Einstein

Istnieje też wiele innych ciekawostek odnośnie miodu:

- Aby wytworzyć 1 kg miodu, pszczoły muszą przysiąść około 4 miliony razy na kwiatach lub liściach, przy czym jedna pszczoła w ciągu całego swojego życia produkuje mniej więcej jedną łyżeczkę miodu. W zależności od gatunku rośliny (pożytku), z której pszczoły zebrały pyłek, miody różnią się od siebie konsystencją, barwą, zapachem i smakiem. Od tej ciężkiej pracy wykonywanej przez pszczoły pochodzi powiedzenie: Pracowity jak pszczoła. - Wikipedia

Pamiętajmy o takich produktach jak właśnie miód w naszej codziennej diecie, że to bogactwo naturalne znane jest nam już od tysięcy lat i doskonale wpływa na nasze zdrowie. Oczywiście w ramach możliwości starajmy się unikać sztucznego miodu bo on jest tak dobry jak seks w prezerwatywie.
Istnieje wiele rzemieślników w Polsce, pasjonujących się pszczelarstwem z prawdziwego zdarzenia. To oni właśnie produkują najbardziej naturalny i najlepszy miód. Najlepiej to właśnie u nich zaopatrywać się w ten genialny dla nas produkt spożywczy. A teraz życzę wszystkim smacznego!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz