ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

18.01.2015

Moda na lekarstwa - Dieta chemiczna - Żyj zdrowiej, ale krócej!

Moda na lekarstwa - Dieta chemiczna - Żyj zdrowiej, ale krócej!
Źródło zdjęcia
Lek – każda substancja, niezależnie od pochodzenia (naturalnego lub syntetycznego), nadająca się do bezpośredniego wprowadzania do organizmu w odpowiedniej postaci farmaceutycznej w celu osiągnięcia pożądanego efektu terapeutycznego, lub w celu zapobiegania chorobie, często podawana w ściśle określonej dawce. Lekiem jest substancja modyfikująca procesy fizjologiczne w taki sposób, że hamuje przyczyny lub objawy choroby, lub zapobiega jej rozwojowi. Określenie lek stosuje się też w stosunku do substancji stosowanych w celach diagnostycznych (np. metoklopramid w diagnostyce hiperprolaktynemii) oraz środków modyfikujących nie zmienione chorobowo funkcje organizmu (np. środki antykoncepcyjne).
Nauką o produkcji leków i ich działaniu w najszerszym ujęciu jest farmacja. Natomiast farmakologia jest nauką o terapeutycznym zastosowaniu leków; mechanizmach i skutkach ich działania na organizm.

W dzisiejszym świecie jesteśmy więc zalewani lekami przez koncerny farmaceutyczne, a mass-media w ramach zysku i braku etyki, oraz misji społecznej informują nas o wyimaginowanych chorobach. Próbuje nam się wmówić, że każde odstępstwo od normy to jest pierwszy krok do poważnej choroby i lepiej zapobiec wcześniej jej rozwojowi karmiąc się masą tabletek, pigułek, syropów, kapsułek które wyniszczają nas tak naprawdę od środka. Masz zimne stopy? Jesteś chory! Pocą Ci się dłonie? Jesteś chory! Wiercisz się w nocy? Jesteś chory! Absurd goni absurd!

Moda na lekarstwa - Dieta chemiczna - Żyj zdrowiej, ale krócej!
Źródło zdjęcia
To tylko promil leków, suplementów diety które w swoim założeniu mjąa poprawić nasze zdrowie. O takich cudach farmaceutyki jak podwójna dawka magnezu czy olej z wątroby wieloryba chyba nie ma sensu wspominać.

Suplementy diety vs. rzeczywistość

Ciekawe czy dożyjemy czasów gdzie powstaną leki na głupotę i ludzką naiwność? Zastanów się w aptece dwa razy przed kupnem jakiegokolwiek leku, suplementu diety czy jest on tak naprawdę Ci potrzebny?

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Dużą różnicą jest wiara w cuda a świadomość działania danego leku czy suplementu. Należy o tym pamiętać, że nie ma magicznych tabletek na stres czy odchudzanie lecz są takie które wspomogą Twój organizm do pewnych działań pomagających uzyskać pożądany cel.

    OdpowiedzUsuń