19.01.2015

Twoje decyzje w zakładach bukmacherskich - Psychologia gracza

Twoje decyzje w zakładach bukmacherskich - Psychologia gracza
Źródło zdjęcia
Decyzja – postanowienie będące wynikiem dokonania wyboru.

Wybór jednokrotny – wybór wykonywany poprzez pojedyncze losowanie z puli lub celowe zakreślenie jednego i tylko jednego spośród wielu dostępnych wariantów odpowiedzi np. w testach jednokrotnego wyboru podczas sprawdzianu lub egzaminu.

Teoria racjonalnego wyboru (TRW) – teoria badająca i modelująca zachowania społeczne i ekonomiczne. Jest ona dominującym paradygmatem w mikroekonomii. TRW wywodzi się z psychologii społecznej, politologii i ekonomii, jest więc interdyscyplinarna.

Znaczna część miłośników zakładów bukmacherskich zapomina o jednej ważnej rzeczy przy typowaniu meczów, a mianowicie o własnym "ja". Gracze widzą wszystko: statystyki, formę, tabelkę, ranking, układy, kontuzje, kłopoty finansowe danej drużyny czy zawodnika poza tym jednym co najważniejsze - swoją psychologię.

Typerzy/Tipsterzy - Kim oni są?

Mało który typer zwraca uwagę na to czym sugeruje się przy wyborze danego typu, mało który analizuje swoje porażki co było ich przyczyną i dlaczego - to jeden z podstawowych błędów graczy. Należy pamiętać zawsze o jednej ważnej zasadzie, że to my podejmujemy decyzje za które powinniśmy brać przede wszystkim swoją odpowiedzialność, to nasz wybór!

Jak mądrze zarządzać kapitałem podczas obstawiania meczów?

Ciekawym pomysłem jest przeanalizowanie swoich przegranych typów i wzięcia pod uwagę czym sugerowaliśmy się przed meczem. Jeżeli znajdziemy pewien schemat bądź jakąś podstawę naszych nietrafionych decyzji możemy ją wtedy wyeliminować bądź przynajmniej poprawić. Nie ma złotego systemu na regularne zyski, jeżeli chcemy zacząć wygrywać musimy przede wszystkim poprawić skuteczność naszych typów. Zmniejszyć ilość porażek, nietrafionych wyborów.

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik - 200 zł + 50 zł za darmo

Patrząc na zakłady bukmacherskie przez pryzmat własnego postrzegania możemy osiągnąć sukces, a już na pewno poprawić styl własnego obstawiania. Wystarczy wyciągnąć odpowiednie wnioski z analizy własnej gry. Każdy z nas inny, sugeruje się innymi wyznacznikami, ma inny wachlarz emocji, bądź podejście do danych drużyn/zawodników - świadomie bądź nie, dlatego solidny "rachunek sumienia" to kolejny krok do bycia lepszym!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz