ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

04.01.2015

Zimna woda - Zdrowia doda

Zimna woda - Zdrowia doda
Źródło zdjęcia
Mors – potoczne określenie osoby uprawiającej zimowe kąpiele w lodowatej wodzie odkrytych zbiorników wodnych. Celem tych kąpieli jest utrzymanie ogólnej dobrej sprawności ciała i zdrowia, oraz dostosowanie organizmu do chłodnej pory roku.

Suplementy diety vs. rzeczywistość 

Wiele osób szprycuje się chemicznymi lekami lub suplementami diety prosto od koncernów farmaceutycznych złudnie myśląc, że dbają o swoje zdrowie. Niestety rzeczywistość pokazuje, że wielkim korporacjom chodzi główne o zysk, a nie nasze zdrowie. Prawdziwa siła tkwi w naturze i prostocie. Woda jest tego idealnym przykładem, a umiejętne wykorzystanie jej może poprawić nasze życie w wielu aspektach.

Picie wody - Zacznij pić efektywniej!

Kolejnym świetnym przykładem jest zimna woda. Wielu z nas bierze ciepłe kąpiele które z logicznego punktu widzenia nie są dla nas zdrowe, sztucznie podgrzana woda nie jest czymś naturalnym. Za to zimna woda hartuje nas, uodparnia na różne choroby, stajemy się po prostu zdrowsi, nie wydając na to ani złotówki.
Wiele ludzi uważa, że chorujemy przez uczucie zimna, jest w tym na pewno jakieś ziarenko prawdy, ale cały klucz do zdrowotnego sukcesu to jest nasze psychiczne podejście do sfery zimna i ciepła. Tylko nasza psychika jest w stanie oswoić odczuwalne zimno, to kwestia przyzwyczajenia, paru "treningów". Ciało hartować można w domowym zaciszu, czyli naszej łazience. Należy pamiętać o tym, że jest to wybór pomiędzy przyjemnością, a zdrowiem. Niektóre jednostki specjalne mają w swoich ściśle określonych treningach zahartowanie naszego ciała zimną wodą. Pozwala to nie tylko na poprawę kondycji fizycznej, ale też i psychicznej. Zdobywamy umiejętność przełamania się, wytrwania w nieprzyjemnych warunkach, nasza psychika staje się niczym żelazne kowadło.

Woda - Źródło życia - Po prostu pijcie wodę!

Bądźcie wytrwali, tak banalne i proste zmiany, które nic Was nie kosztują podnoszą Wasze życie na wyższy poziom. Przez kąpiele w zimnej wodzie możemy zaoszczędzić z powodu niższego zużycia ciepłej wody która jest o wiele droższa od zimnej i przede wszystkim zaoszczędzimy na lepszym zdrowiu, a te jest najważniejsze. Do tego należy jeszcze dodać mniejsze zużycie ogrzewania naszego mieszkania z powodu większej odporności na niskie temperatury.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz