ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

25.01.2015

Żydzi - Skąd ta nienawiść do tego narodu?

Żydzi - Skąd ta nienawiść do tego narodu?
Źródło zdjęcia
Żydzi – naród semicki zamieszkujący w starożytności Palestynę (określany wtedy jako Hebrajczycy albo Izraelici), posługujący się wtedy językiem hebrajskim, a w średniowieczu i czasach nowożytnych mieszkający w diasporze na całym świecie i posługujący się wieloma różnymi językami. Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej. Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę lub przeszła konwersję na judaizm. Za Żydów uważa się jednak wiele osób, które nie są żydami ortodoksyjnymi. Kto jest Żydem - jest pytaniem, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż może to być identyfikacja kulturowa, etniczna lub religijna. Wiele osób, które uważają się z jakichś powodów za Żydów, nie są uznawane przez inne grupy lub instytucje. Dotyczy to na przykład żydów reformowanych, którzy nawet pomimo etnicznego pochodzenia żydowskiego czasem nie są uznawani przez żydów ortodoksyjnych. Według prawa izraelskiego Żydem jest osoba, która ma ortodoksyjną żydowską matkę, chociaż prawo do obywatelstwa bez oficjalnego uznania takiej osoby za Żyda ma każda osoba, która ma przynajmniej jednego dziadka, który był ortodoksyjnym Żydem. Stąd wielu Żydów mieszkających w Izraelu czy USA nie ma według prawa tego kraju oficjalnego statusu Żyda.

Judaizmreligia monoteistyczna, której podstawą jest wiara w jednego Boga (osobowego, niepodzielnego, będącego bytem niematerialnym, bezcielesnym i wiecznym), będącego nie tylko Stwórcą świata, ale także jego stałym „nadzorcą”, czy też „opiekunem”. Bóg ten zawarł z ludem Izraela wieczyste przymierze, obiecując ochronę i pomoc w zamian za podporządkowanie się jego nakazom.

Wiele osób w dzisiejszym świecie darzy ogromną nienawiść do narodu żydowskiego zrzucając na nich tak naprawdę bezpodstawne argumenty za całe zło na świecie. Kto rządzi światem? - Żydzi. Kto wywołał wszystkie wojny? - Żydzi. Kto rządzi światową finansjerą? - Żydzi. Kto stoi na czele największych banków? - Żydzi. Takie głupoty są przyjmowane przez niektórych z bardzo dużym entuzjazmem.
Na naród żydowski wylewane jest przez niektórych wszystko co najgorsze. To oni są wszystkiemu zawsze winni i tak dalej. Bzdura goni bzdurę! Już sam fakt, że takie poglądy głosił sam Adolf Hitler powinno dać niektórym mocno do zrozumienia, że nazistowska propaganda nadal w niektórych umysłach ma się dobrze. Taki tok myślenia należy bezwzględnie prostować, bądź wyjaśniać w jak najbardziej pokojowy sposób.
Żydzi to naród jak każdy inny i nie ma sensu oceniać całego narodu przez pryzmat jednostek. Tak samo można powiedzieć o Polakach, że to brudasy i złodzieje? Czy tak jest naprawdę? Doskonale wiemy, że nie. Każdy człowiek jest inny i nie należy nikogo tępić za przynależność rasową, religijną czy etniczną.
Takimi argumentami posiłkują się jedynie skrajni idioci szukający w swoim nudnym życiu jakiś światowych spisków by mieć na kogo po prostu zwalić winę za swoje życiowe niepowiedzenia. Pamiętajmy o tym, że kłamstwo powtórzone 1000 razy może się dla kogoś stać złudną prawdą. Polaków i Żydów łączy tysiącletnia tradycja przyjaźni (przynajmniej bez krwawych wojen) w porównaniu do np. Prusów (dzisiejsze Niemcy), Rusów czy chociażby Szwedów, a ja jakoś nadal odnoszę wrażenie, że większą nienawiść ludzie nadal bezpodstawnie kierują w stronę żydowską która w naszej historii nie wyrządziła tak wielkich strat narodowych jak inne nacje.

Szanujmy ludzi za to kim są i za ich człowieczeństwo, a nie naród! Człowiek człowiekowi bratem i siostrą, jedynie co nas dzieli to wyimaginowane twory naszej chorej wyobraźni!

Rada Pomocy Żydom przy Delegacie Rządu RP na Kraj – polska humanitarna organizacja podziemna działająca w latach 1942-1945, jako organ polskiego rządu na uchodźstwie, której zadaniem było organizowanie pomocy dla Żydów w gettach oraz poza nimi. Rada działała pod konspiracyjnym kryptonimem Żegota.

*Zdjęcie postu jest z grafiki Google Ruchu Odrodzenia Żydowskiego.

Źródło: Cashandra

4 komentarze:

  1. Kto to napisał? Nieświadomy albo żyd!

    OdpowiedzUsuń
  2. Akurat, fakt, że Żydzi są większości tragedii na świecie winni, to teza oparta na faktach, a nie wymysłach... Zobaczcie, co robią z Polską, ale ich okrucieństwo i wyrachowanie najbardziej widoczne jest w sposobie traktowania Palestyńczyków... Judaizm to to samo co skrajny muzłumanizm, z tą różnicą, że Żydzi mają inteligencję, ISIS nie... Dla Polski tragedią są Żydzi i za tego typu loga, wplątujące NASZ HERB NARODOWY w Żydowskie symbole, powinno być karane więzieniem !!! Polacy nie bez powodu nienawidzą, Żydów... Sami Żydzi namawiają do nienawiści tych, którzy mówią o nich prawdę... W Izraelu jest moda na pisanie artykułów jak to ich rasa jest ponad wszelkimi innymi... Polak dla nich to mięso do robienia pieniążków, które lądują w ich sakiewkach. Ponad połowa Polskiego rządu to potomkowie Żydów. I tak na koniec... W ramach podziękowania za wszechobecną pomoc Żydom w trakcie II Wojny Światowej przez tysiące polskich rodzin i żołnierzy, którzy chowali ich we własnych domach często przypłacając to własnym życiem, Żydzi szydzą z polaków oskarżając NAS DUMNY I BOHATERSKI NARÓD POLSKI GOTÓW DO POŚWIĘCEŃ NIE TYLKO ZA NAS, ALE I ZA OBCE NACJE, że to my jesteśmy winni wybudowania NIEMIECKICH OBOZÓW ŚMIERCI na terytorium Polski !!! Reasumując Żyd to ucieleśnienie zła, na którego nie ma miejsca na naszym POLSKIM terytorium! Amen !

    OdpowiedzUsuń
  3. z ilu miast europejskich ich wypedzano..londyn dwokrotnie..to niesa urojenia innych..pasozydy juz tacy sa..wiadomo ze i sa normalni ali ich jest garstka i sam zreszta to napisales sa jak mieszancy czyli nieuznawani..a malo tego rasowy zyd mason jest po ojcu.pomamusi to oni wyjebane maja..hierarchia rasowa to ich doktryna..kuklux zyd mason..to niejest moj wymysl...a ta zegota to wychodzi jak kropili do akowcow..pozniej zydo komuna lenin stalin prawdziwe nazwiska znajdziesz..do polin przyniesli nam spirytus.wkoncu wielcy alchemicy bankierzy teraz..lichwa zlodziejstwo i zabojstwa trwaja do dzis dzien..zaco ja mam ich lubic wypierdalaj niech na pas oriona tam gdzie ich miejsce jak sami twierdza...nieszanuja nic i niczego.. swoje wedy to w garnku na pustyni mieli..wszystkich okradli otruli nijedne panstwa imperia padaly..niech se maja zloto zydo dolary ja jem suchy chleb z bogiem niz kawior z diablem..ave arian lechia asyrian bratva

    OdpowiedzUsuń