13.02.2015

100 postów bloga Cashandra - Trzeci sukces!

Cashandra

Licznik postów na stronie Cashandra pokazał dzisiaj liczbę 100!

Piątek 13 lutego teoretycznie dzień z niewiadomych powodów "pechowy" dla wielu ludzi - dla nas okazał się kolejnym sukcesem w dążeniu do celu. Dzisiaj blog osiągnął sto wpisów, a pierwszy post pojawił się 20 sierpnia 2014 roku.
Niedawno informowaliśmy Was o drugim sukcesie bloga Cashandra, a lada moment pojawił się kolejny. To tylko świadczy o nieustannej pracy i stawiania przede wszystkim na ciągły rozwój. Ambicje, chęć osiągnięcia kolejnych celów to nasz motor napędowy, paliwo motywacji.

1000 wyświetleń bloga Cashandra - Pierwszy sukces!
10,000 wyświetleń bloga Cashandra - Drugi sukces!

Praca, praca i jeszcze raz praca! Mobilizacja z naszej strony jest ogromna, ale wiemy doskonale, że profit w postaci korzyści wymaga wiele godzin poświęconego czasu by to osiągnąć. Tymczasem chcieliśmy wszystkim podziękować za odwiedziny, komentarze, "lajki", wymianę linkami - to nas buduje i cieszy.

Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Na horyzoncie tak naprawdę widzimy już kolejne zalążki ukończenia następnych celów, dlatego miesiąc luty może okazać się dla nas przełomowym miesiącem. Zresztą już jest bo to drugi sukces w ciągu jednego miesiąca. Od 2015 roku każdego dnia trwa nieustanna praca nad blogiem Cashandra, co zaowocowało rekordową ilością unikatowych wejść na stronę, ponad 5000 w styczniu.
Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy, jeżeli jesteś zainteresowany napisz po prostu do nas. Tylko wzajemna pomoc, łamanie schematów otworzy nam szybszą drogę do realizacji naszych planów.

Cashandra pozdrawia!
http://cash-andra.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz