04.02.2015

10,000 wyświetleń bloga Cashandra - Drugi sukces!

Cashandra

04 lutego 2015 roku blog Cashandra odniósł zanotowane 10,000 wyświetleń strony.

To już drugi sukces naszego jakże skromnego bloga Cashandra. Dziękujemy wszystkim za każde wejście, za każdy "lajk", za każdy komentarz! Doskonale wiemy, że ilość 10 tysięcy wejść nie jest oszałamiająca, ale też i nie jest mała. Każdy mniejszy bądź większy sukces nas cieszy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że budowanie swojego "imperium" to mozolna długoletnia nieustanna praca.

1000 wyświetleń bloga Cashandra - Pierwszy sukces!

Na pewno nie spoczniemy na laurach, wyznaczamy sobie kolejne cele w drodze do sukcesu i konsekwentnie je realizujemy. Warto przypomnieć, że pierwszy post na stronie pojawił się 20 sierpnia 2014 roku. Blog Cashandra istnieje już prawie pół roku!

Dziękujemy również wszystkim osobom które polecają nasz blog i wymienili się z nami linkami.
Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Cashandra to nieustanny rozwój. Planujemy w swoim czasie różne inwestycje odnośnie bloga, a jakość materiału będziemy się starali konsekwentnie podnosić. Jeżeli chcesz wymienić się z naszą stroną linkami, bądź nawiązać jakąkolwiek współpracę, to nie czekaj! Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. Cenimy sobie ludzi ambitnych, zmobilizowanych i rządnych sukcesu. Nie skreślamy nikogo.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy!

Cashandra pozdrawia!
http://cash-andra.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz