ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

16.02.2015

"Ida" - Wygra Oscara bo jest prożydowska? - Teorie spiskowe

"Ida" - Wygra Oscara bo jest prożydowska? - Teorie spiskowe
Źródło zdjęcia
Ida – polski czarno-biały dramat psychologiczny z 2013 roku, w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, który wraz z Rebeką Lenkiewicz napisał scenariusz filmu.

Filmweb - Ida (2013) - Przed złożeniem ślubów zakonnych Anna zgodnie z zaleceniem matki przełożonej odwiedza swoją ciotkę. Razem ruszają w podróż, która pomoże im obu odkryć, kim są.

To może być prawdziwa gratka dla wszystkich fanów teorii spiskowych czy nawet samych antysemitów. W internecie jak i w codziennym życiu towarzyszą nam różne plotki, bądź półprawdy. Ceremonia rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie również jest owiana wieloma tajemnicami i ciekawymi spekulacjami.

Żydzi - Skąd ta nienawiść do tego narodu?

Jak już niektórzy wiedzą "Żydzi rządzą światem i przyznają sobie nagrody Nobla i Oscary". Ile w tym prawdy? Nie wiadomo, ale jest tysiące osób, jak nie miliony którzy karmią się przeróżnymi teoriami spiskowymi. Skoro dotarliśmy już do meritum sprawy, to "Ida" jest filmem o polskich żydówkach w latach 60. Dokładnej fabuły nie ma sensu co zdradzać bo lepiej ją poznać i zobaczyć prawdziwy kunszt reżyserski Pawła Pawlikowskiego na dużym ekranie.
Polacy, Amerykanie, sami Żydzi, cały świat - jest wyczulony na semickie poglądy czy każdą choćby małą wzmiankę na temat Judaizmu. Głośno zrobiło się o tym filmie na ustach całego świata, efekt? Ida zgarnia wszystkie najbardziej prestiżowe nagrody, a między innymi Brytyjską BAFTA, która co roku praktycznie pokrywa się ze znaczą większością amerykańskich nagród Oscar.

Czy na Oscarze dla Idy da się zarobić? 

Kurs u bukmacherów na zwycięstwo Idy wynosi w granicach 1,75. Jej głównym przeciwnikiem jest rosyjski film Lewiatan - przesiąknięty do bólu samą Rosją. Jak dobrze wiemy Amerykanie niezbyt darzą sympatią swoich "dawnych" wrogów z okresu Zimnej Wojny, co też może odbić się jeszcze bardziej na wyniku przyznania Oscarowych nagród.
"Ida" - Wygra Oscara bo jest prożydowska? - Teorie spiskowe
Źródło zdjęcia sts.pl
Ida jest mocnym kandydatem do zgarnięcia najważniejszej filmowej statuetki. Przemawiają za nią liczne zdobyte już nagrody kinematografii i sama fabuła "prożydowska" filmu, gdzie jej głównym przeciwnikiem jest dzieło prosto z Rosji która toczy wojnę na wschodzie Ukrainy. Czy polityczny kontekst będzie miał jakikolwiek wpływ na wynik? Tutaj można tylko i wyłącznie spekulować. Warto jednak skorzystać tutaj z bonusów bukmacherskich jakie oferują nam te firmy nie tracąc przy tak pewnym typie, ani złotówki.

Aleksander Doba - Podróżnik roku, wybrany przez czytelników amerykańskiej edycji National Geographic!

Jak pokazuje nam rok 2015 jest sukcesem Polaków. Ledwo co minęło półtorej miesiąca, a kraj z tuż nad Wisły osiąga kolejne sukcesy w kolejnych dziedzinach. Wygrany wyścig Dakar, Puchar Hopmana, nagroda National Geographic, trzecie miejsce na MŚ w Katarze, więc może teraz czas na Oscara? Trzymajmy kciuki bo do rozdania nagród został niecały tydzień!

Źródło: Cashandra

2 komentarze: