ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

19.02.2015

Jakość - Perfekcjonizm produktu i usług - Dbajmy o nią

Jakość - Perfekcjonizm produktu i usług - Dbajmy o nią
Źródło zdjęcia
Jakość – pojęcie filozoficzne zdefiniowane przez Platona jako "pewien stopień doskonałości". Nazwę łacińską, która zachowała się w językach romańskich utworzył Cyceron tłumacząc termin grecki.

Perfekcjonizm – postawa człowieka, która stawia dokładność wykonywanych czynności na najwyższym miejscu. Nadmierny perfekcjonizm jest w psychologii czasem nazywany dewiacją, która praktycznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

To co robimy róbmy po prostu dobrze - taka zasada powinna przyjąć się w naszym życiu na dobre. Tylko wykonywanie czegoś dokładnie pomoże nam osiągnąć sukces. Ludzie mają wybór pomiędzy niechlujstwem, a czymś perfekcyjnym. Jak myślisz, co wybiorą? Odpowiedź jest z góry znana, bo to pytanie retoryczne. Społeczeństwo lubi rzeczy dokładne, dobrze zrobione, prezentujące się elegancko z klasą, wymagające poświęcenia. Usługi muszą być oferowane przyjaźnie, z jak największą korzyścią dla nas.

Wiele osób zapomina o jakości i stawia na ilość, oraz cenę. Jest to błędny tok myślenia doprowadzający do autodestrukcji, z powodu nadmiaru produktu czy usług. Już sam przykład najlepszych pokazuje nam, że jakość liczy się na #1 miejscu. Hiszpański tenisista Rafael Nadal 14 krotny triumfator turnieju wielkiego szlema, ustawia butelki podczas swoich meczów z dokładnością do centymetra tak aby stały równo. To wszystko przez tiki nerwowe które powoduje perfekcjonizm. Wyczyny tenisisty są szeroko i często komentowane przez wielu dziennikarzy sportowych, to samo dotyczy u niego jeszcze poprawianie przed każdym serwisem włosów, koszulki, spodenek. Są to sytuacje gdzie zawodnik chce mieć 100% przygotowanie do gry - domena perfekcjonistów. To widać!

Jak dobrze prowadzić firmę? - Parę ważnych zasad

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość, fundamentem dobrej marki na zawsze. Dbanie o klienta, swój wizerunek, produkt, usługi stawia nas ponad niechlujną konkurencją która niekiedy posiłkuje się tandetnym i prostym marketingiem.
Pamiętajmy o tym, bo jeżeli chcemy osiągnąć sukces musimy dbać przede wszystkim o jakość. To pozwala nam wyróżnić się z tłumu i zacząć wśród ludzi budować swój marketing szeptany. Chodzi głównie oto, aby osoba "X" chwaliła produkt osobie "Y" - są to pierwsze zalążki "dobrej jakości".

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz