ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

21.02.2015

Nie czekaj na pieniądze - Przyjdą one same!

Nie czekaj na pieniądze - Przyjdą one same!
Źródło zdjęcia
Czasskalarna (w klasycznym ujęciu) wielkość fizyczna określająca kolejność zdarzeń oraz odstępy między zdarzeniami zachodzącymi w tym samym miejscu[potrzebne źródło]. Pojęcie to było również przedmiotem rozważań filozoficznych.

Nie traćmy czasu! Po co czekać? To nie ma najmniejszego, bo czekanie to tak naprawdę strata czasu, a czas jak dobrze wiemy jest czymś najcenniejszym na świecie. Wypłata to jest nic innego jak wynagrodzenie za nasze przepracowane roboczo-godziny. Wychodzi na to, że sprzedajemy swój czas. Powinniśmy wyciągnąć z tego jak najszybciej odpowiednie wnioski by jak najbardziej zbilansować swój dzień do maksimum efektywności.

Cierpliwość popłaca - Czas to pieniądz - Bądźmy cierpliwi

Nie bójmy się pracować nad tym co lubimy robić. Podniesienie kwalifikacji w naszej ulubionej dziedzinie życia, kształcenie się w tym kierunku, chęć bycia coraz lepszym pozwala nam osiągnąć upragniony sukces, za który ktoś nam prędzej czy później będzie skłonny solidnie zapłacić.
Tak się dzieje zawsze, bez wyjątku! Są ludzie na tym świecie którzy skłonni są nie obcinać paznokci bądź brody przez dobre dekady - cierpliwość tego wymaga, lecz tylko wtedy tacy ludzie docierają na usta milionów pozostałych osób.

Pieniądze - Skąd je brać?

Pogoń za pracą jest jak nieustanny wyścig szczurów. Skupienie się na poszukiwaniu innego etatu to nie jest najlepsze rozwiązanie. Należy zadać pytanie czy szukamy większej ilości pieniędzy czy pracy? Ci którzy będą skupiać się na tym drugi niestety rozczarują się bardzo szybko.
Określenie sobie konkretnego celu, dążenie do niego, posiadanie wizji przyszłości pozwoli nam rozwinąć swoje hobby, czy firmę. Zapłata pojawi się prędzej czy później, a wszystko zależeć to będzie od naszego poświęcenia.

A tak wyglądają pieniądze w Polsce (zdjęcia):

Zdjęcia banknotów z obiegu - 1000 zł w dziesięciozłotówkach i inne 

A Ciebie kiedy ostatnio odwiedził Zygmunt I Stary? - Zdjęcia 200 zł - Banknot

Góra grosza - Zdjęcia bilonu 

Lotto - Sztuka miliona! - Zdjęcie kuponu


Pracuj na własny rachunek - to domena wielkich ludzi, którzy na przekór wszystkiemu odbili od pracowniczego schematu życia. Należy również rozróżniać pracę od etatu, bo sama praca nas uszlachetnia, ale nie może być ona wykonywana obowiązkowo i na siłę. Chęć pracy w człowieku powinna pojawić się sama, a tylko w przypadku tworzenia swojej pasji pojawia się tak zwany motor napędowy do sukcesu.

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik - 200 zł + 50 zł za darmo

Nie warto czekać na pieniądze tylko wykonywać swoją pracę, lub pasję. To ile otrzymamy my sami, lub od kogoś zależy tylko i wyłącznie od jakości naszej pracy. Bądźmy pomysłowi, chwytajmy okazję wtedy kiedy jest możliwość zarobienia pieniędzy, a uwierzcie jest ich mnóstwo!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz