ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

17.02.2015

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” - Earl Nightingale

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” - Earl Nightingale
Źródło zdjęcia
Earl Nightingale - Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Earl Nightingale - Najdziwniejszy Sekret (Lektor PL) - Youtube film (36:52)

Nie marnujmy swojego czasu na bezczynność. Sprawdźmy sami ile w ciągu dnia poświęcamy godzin na nic nie robienie. To zły nawyk który powinniśmy zamienić na robienie rzeczy przyjemnych, przynoszących nam korzyści, te które od zawsze lubiliśmy robić. Każdy z nas ma w sobie jakąś pasję czy hobby - powinniśmy to spełniać i realizować w całym naszym życiu.

Cierpliwość popłaca - Czas to pieniądz - Bądźmy cierpliwi


Przykładów jest dużo, chociażby ostatnio Polak Aleksander Doba który w wieku 67 lat został podróżnikiem roku w prestiżowej kategorii amerykańskiej nagrody magazynu przyrodniczego National Geographic za to, że sam kajakiem jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął Ocean Atlantycki.

"Ponosiłem porażkę za porażką i dlatego odniosłem sukces" - Michael Jordan.

Wielu ludzi sukcesu, sportowców, biznesmenów, muzyków miało bardzo trudne początki i dziwne swojej kariery. Początki bywają niezwykle trudne, ale gdy jest się na szczytach góry, ust wszystkich z uśmiechem na twarzy i radością patrzy się na swoje początki wschodzenia po schodach zdobycia upragnionego celu.

Dążenie do celu - Nigdy się nie poddawać!


Wytrwałość to ważna cecha w życiu. Tak naprawdę jest to odpowiednik słowa wiara - mają to samo znaczenie. Zwątpienie jest najgorszą możliwą decyzją w drodze po sukces. Dbajmy o nasze pozytywne myślenie przez cały dzień, to nam pomoże gdy złapiemy kryzys - to nieuniknione.
Czas zawsze upłynie! - On nie stoi w miejscu - Musimy być tego w 100% świadomi w naszym nieustannym zdobywaniu sukcesów. Stawianie sobie kolejnych małych celów buduje nas samych.

Nigdy nie jest za późno - Pamiętaj


O podobnej tematyce przeczytacie również tutaj:

"Sekret" - Książka/Film - Obiektywne spojrzenie na krytykę

Ważne jest w życiu to co się lubi robić - poświęcony czas nad jakością naszych usług czy produktu (np. pasieka miodu) i ilością przyniesie nam zawsze efekt w postaci korzyści, a to należy traktować jak pierwsze fundamenty bądź cegły sukcesu.

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Uhm... tylko wiesz, cel, którym ma być sukces po (w moim przypadku) 20 latach jest całkowitą stratą czasu. Sukces jest w dużej mierze odpowiednim miejscem, czasem i wsparciem, a delikwent wystarczy, że ruszy nogą.
    Jeżeli ktoś lubi "nic nie robienie" niech nic nie robi. Jeżeli ktoś robi co lubi nie to robi.

    OdpowiedzUsuń