17.02.2015

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” - Earl Nightingale

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” - Earl Nightingale
Źródło zdjęcia
Earl Nightingale - Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Earl Nightingale - Najdziwniejszy Sekret (Lektor PL) - Youtube film (36:52)

Nie marnujmy swojego czasu na bezczynność. Sprawdźmy sami ile w ciągu dnia poświęcamy godzin na nic nie robienie. To zły nawyk który powinniśmy zamienić na robienie rzeczy przyjemnych, przynoszących nam korzyści, te które od zawsze lubiliśmy robić. Każdy z nas ma w sobie jakąś pasję czy hobby - powinniśmy to spełniać i realizować w całym naszym życiu.

Cierpliwość popłaca - Czas to pieniądz - Bądźmy cierpliwi


Przykładów jest dużo, chociażby ostatnio Polak Aleksander Doba który w wieku 67 lat został podróżnikiem roku w prestiżowej kategorii amerykańskiej nagrody magazynu przyrodniczego National Geographic za to, że sam kajakiem jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął Ocean Atlantycki.

"Ponosiłem porażkę za porażką i dlatego odniosłem sukces" - Michael Jordan.

Wielu ludzi sukcesu, sportowców, biznesmenów, muzyków miało bardzo trudne początki i dziwne swojej kariery. Początki bywają niezwykle trudne, ale gdy jest się na szczytach góry, ust wszystkich z uśmiechem na twarzy i radością patrzy się na swoje początki wschodzenia po schodach zdobycia upragnionego celu.

Dążenie do celu - Nigdy się nie poddawać!


Wytrwałość to ważna cecha w życiu. Tak naprawdę jest to odpowiednik słowa wiara - mają to samo znaczenie. Zwątpienie jest najgorszą możliwą decyzją w drodze po sukces. Dbajmy o nasze pozytywne myślenie przez cały dzień, to nam pomoże gdy złapiemy kryzys - to nieuniknione.
Czas zawsze upłynie! - On nie stoi w miejscu - Musimy być tego w 100% świadomi w naszym nieustannym zdobywaniu sukcesów. Stawianie sobie kolejnych małych celów buduje nas samych.

Nigdy nie jest za późno - Pamiętaj


O podobnej tematyce przeczytacie również tutaj:

"Sekret" - Książka/Film - Obiektywne spojrzenie na krytykę

Ważne jest w życiu to co się lubi robić - poświęcony czas nad jakością naszych usług czy produktu (np. pasieka miodu) i ilością przyniesie nam zawsze efekt w postaci korzyści, a to należy traktować jak pierwsze fundamenty bądź cegły sukcesu.

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Uhm... tylko wiesz, cel, którym ma być sukces po (w moim przypadku) 20 latach jest całkowitą stratą czasu. Sukces jest w dużej mierze odpowiednim miejscem, czasem i wsparciem, a delikwent wystarczy, że ruszy nogą.
    Jeżeli ktoś lubi "nic nie robienie" niech nic nie robi. Jeżeli ktoś robi co lubi nie to robi.

    OdpowiedzUsuń