ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

07.02.2015

Obłuda i jawne kłamstwo - Skrajna hipokryzja - Polityczne transfery

Obłuda i jawne kłamstwo - Skrajna hipokryzja - Polityczne transfery
Źródło zdjęcia
Jan Tomaszewski (ur. 9 stycznia 1948 we Wrocławiu) – polski piłkarz, występujący na pozycji bramkarza, trener, publicysta sportowy. Wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, medalista olimpijski. Poseł na Sejm VII kadencji.

Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

Niestety żyjemy w brutalnych czasach gdzie już mało kto pamięta o takich wartościach jak etyka czy moralność. Ludzie najczęściej w mediach rzucają swoje słowa na lewo i prawo nie zważając kompletnie na ich treść. Politycy obiecują gruszki na wierzbie, a swoje zdanie zmieniają niczym chorągiewka.

Potocznie się mówi, że tylko krowa nie zmienia poglądów, ale czy przechodzenie w skrajność jest normalne? Uważam, że nie, a takie osobistości które prezentują taki właśnie poziom budzą obrzydzenie. Do tego są święcie przekonani, że mają rację i bronią się coraz to bardziej wyszukanymi argumentami. Świetnym przykładem politycznej obłudy jest właśnie Jan Tomaszewski który jeszcze parę lat temu startował do wyborów z pod partii Prawa i Sprawiedliwości, a Platformę Obywatelską porównywał do spłuczki klozetowej. Dziś wszystkie dawne wypowiedzi tonuje, a samą ekipę rządzącą gloryfikuje pod niebiosa.
Poseł Stefan Niesiołowski na portalu społecznościowych nazwał go kiedyś prostakiem i ćwokiem największego kalibru, dziś pisze o nim, że od zawsze darzył go sympatią. Istny cyrk obłudy!

Kłamstwo - Świadome i niezauważalne

Taki patologiczny obraz kłamstwa, obłudy, hipokryzji należy bezwzględnie nagłaśniać! Niech jak największa ilość osób wie, że coś z tym faktem trzeba zrobić. Niestety w roku wyborczym dochodzi do politycznych transferów niczym w piłce nożnej. Niektórzy posłowie zmieniają kluby jak rękawiczki. Są wyzbyci z kręgosłupa moralnego, świecąc oczami w mediach, że chodzi o dobro Polski, a nie dostanie się do koryta!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz