02.02.2015

Polacy z brązem na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej po dramatycznym meczu z Hiszpanią!

Polacy z brązem na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej po dramatycznym meczu z Hiszpanią!
Źródło zdjęcia
Michał Szyba (ur. 18 marca 1988 w Lublinie) – polski piłkarz ręczny grający na pozycji rozgrywającego. Od sezonu 2014/2015 zawodnik RK Gorenje Velenje. Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Katarze 2015.

Wczoraj Polska reprezentacja w meczu o 3 miejsce pokonała poprzednich mistrzów świata w piłce ręcznej z przed 2 lat Hiszpanię 29:28. Mecz był niezwykle emocjonujący! Na trzy sekundy przed końcowym gwizdkiem regulaminowego czasu biało-czerwoni przegrywali jeszcze 1 bramką, ale po genialnym rzucie Michała Szyby doprowadziliśmy do remisu w ostatnich sekundach meczu - 24:24. Dogrywka była niezwykle zacięta jak i cały mecz, wygraliśmy w niej 5:4. Najlepszym zawodnikiem spotkania został oczywiście Michał Szyba.

Awans kataru do finału! - Sportowa prostytucja - Brak etyki i moralności - Świat się śmieje z totalnej żenady gospodarzy!

Gospodarze w finale przegrali z Francją 22:25. To koniec mistrzostw świata, ale warto dodać, że kolejne mistrzostwa Europy odbędą się już za rok w Polsce. Możemy mieć tylko nadzieje, że nasi zawodnicy na własnym terenie odniosą jeszcze większy sukces i to nam tym razem "ściany" będą sprzyjać. Wielkie brawa dla całego zespołu wraz ze sztabem trenerskim! Wykonaliście ogromną pracę, dostarczyliście ludziom wiele pozytywnych emocji, za to wszystko dziękujemy! Już teraz trzymamy kciuki za Wasz występ na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016.

Polska wygrywa Puchar Hopmana - Nieoficjalne mistrzostwa świata w grze mieszanej (tenis ziemny)

Ledwo minął pierwszy miesiąc roku 2015, a Polacy odnieśli już tyle znaczących sukcesów na arenie międzynarodowej. Musimy być dumni z naszego narodu, z naszych sportowców. To co osiągają to jest klasa mistrzowska! Przypomnijmy, że ta dobra passa trwa już dość długo. W 2014 roku po raz pierwszy pokonaliśmy reprezentację Niemiec w piłce nożnej czy wygraliśmy u siebie Mistrzostwo Świata w siatkówce.

Rafał Sonik wygrał Rajd Dakar na quadach! - Hołowczyc 3 w klasyfikacji kierowców!

Trenujcie sport! Kibicujmy Polakom, kibicujmy naszym! Przestańmy się dołować, bo rzeczywistość pokazuje zupełnie co innego. W Polakach jest wielki charakter, duma, godność! Niezwykłe ambicje w kierunku sukcesów!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz