20.02.2015

Zachowuj się jak zwycięzca - Rób to co ludzie sukcesu

Zachowuj się jak zwycięzca - Rób to co ludzie sukcesu
Źródło zdjęcia
Sukces - działanie na najwyższym poziomie możliwości jednostki, w kierunku spełnienia jej marzeń i pragnień przy jednoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy wszystkimi płaszczyznami życia.

Arnold Alois Schwarzenegger (ur. 30 lipca 1947 w Thal) – austriacko-amerykański aktor, kulturysta i polityk, gubernator stanu Kalifornia w latach 2003-2011.

"Sukces to przechodzenie od porażki do porażki, bez utraty entuzjazmu." - Winston Churchill 

Popatrz na siebie, stań przed lustrem i powiedz kogo widzisz. Głośno i wyraźnie, bo jeżeli tego nie zrobisz będziesz wiedział, że masz przed samym sobą opory. Czy widzisz tam osobę zadowoloną ze swojego życia, pełną entuzjazmu? Zastanów się przez chwilę. 
Jeżeli już sobie odpowiesz na to pytanie pomyśl dlaczego tak jest? Powodów jest mnóstwo, chcesz podróżować po siebie, a nic w tym kierunku nie zrobiłeś, prawda? Wielkie zaskoczenie? Nie. Trzeba jasno sobie określać cele i do nich dążyć.
Bierzmy przykład z najlepszych, uczmy się od nich i wdrażajmy pewne schematy-zasady w swoim życiu. To nam na pewno pomoże, będziemy czuć się zdecydowanie lepiej. Początki bywają trudne i niestety czasami będziemy zapominać o naszej chęci zmian, ale nie można się poddawać. Nie marnujmy włożonego wysiłku, zbierajmy owoce naszej pracy i inwestujmy!

A w co?

W siebie! Wielu z Was zapewne kojarzy filmik znany w internecie "Jesteś zwycięzcą". Młody chłopak z uporem nachalnego maniaka wmawia ludziom sukces! Odniósł go, było o nim głośno, świat o nim usłyszał. Uwierzył w swój sukces i go otrzymał. Potencjał był ogromny, dotarcie do milionów widzów w Polsce, a może i na całym świecie.
Łapmy w życiu takie iskierki nadziei wielkiego sukcesu. Dzięki pracy, wytrwałości, los zaczyna nam sprzyjać. W naszym życiu pojawiają się nowe wartościowe osoby, a głowa jest pełna pomysłów. Zachowujmy się z klasą w każdej sytuacji, obojętnie czy to jest ważne spotkanie czy zwykłe golenie twarzy. Róbmy dokładnie rzeczy tak jak to robią najlepsi.
Większość znanych nam osób ze świata sportu, polityki, showbiznesu nie chodzi po lasach pijąc piwo czy przegląda jakieś bezwartościowe strony w internecie tracąc czas na bezproduktywną rozrywkę. To najgorsza forma spędzania czasu. Ważne jest w życiu by robić to co się lubi!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz