ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

03.02.2015

Zakłady bukmacherskie - Trochę szerzej

Zakłady bukmacherskie - Trochę szerzej
Źródło zdjęcia
Wielu obstawiających mecze liczy na szybki zysk, a jest wręcz omamiona wielkimi fortunami. Niektórzy mają złudne przeświadczenie, że znają się na danej dyscyplinie sportu bądź spojrzą na statystyki danej drużyny lub zawodnika i już wiedzą na kogo grać. To bardzo błędny tok myślenia doprowadzający najczęściej do bankructwa.

Typerzy/Tipsterzy - Kim oni są?

Trzeba się na czymś znać bardzo dobrze, żeby na tym zarabiać. Odnosi się to też do zakładów bukmacherskich. To nie tylko sport i pieniądze, ale również podstawy psychologii, opanowania własnych emocji wręcz walka z potężnymi firmami które zatrudniają tysiące pracowników wysoko wykwalifikowanych - najlepszych ekspertów.

Oddsmaker - Jak sama nazwa mówi to osoba która wystawia kursy na dane zdarzenia. Tutaj potrzebna jest niezwykła duża wiedza analityczna i doświadczenie w danej dziedzinie.

Scouting - Niektóre firmy oferują pracę jako tak zwany "skaut". Polega to na tym, że dana osoba dostaje specjalną aplikację na swoje urządzenie mobilne i informuje bukmachera naciskając na różne przyciski o zmianach podczas meczu śledząc go prosto ze stadionu (np. żółta kartka, zmiana zawodnika, rzut rożny itp.). Firma ma wtedy możliwość śledzenia zdarzenia na żywo - przebiegu spotkania w niższych ligach co daje jej przewagę wystawiając kursy live (na żywo).

Trader - Osoba która handluje kursami podczas meczu. Niektóre firmy jak np. najbardziej popularna giełda zakładów Betfair daje możliwość swoim klientom zakładania się między sobą. Wszystko polega na zmianie kursów danego spotkania. Jeżeli trader kupi kurs po 1,70, a później on wzrośnie do 1,78 to w każdej chwili może go sprzedać zaliczając tak zwanego "greena".

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik + 50 zł za darmo

Dla początkujących najlepszym startem jest wykorzystanie bonusów bukmacherskich które można w bardzo prosty sposób wypłacić po wcześniejszym spełnieniu warunków regulaminu. Zaczynając przygodę z zakładami możemy uzyskać grubo ponad tysiąc złotych. Wszystko zależy tylko od naszej motywacji.

Surebet - Pewny zysk od bukmachera

Zakłady bukmacherskie to bardzo fajne hobby, ale też i jakże niebezpieczne. Ludzie potrafią się uzależnić od hazardu tracąc przy tym wszystkie oszczędności swojego życia, a dokładnie to uzależniają się od adrenaliny która wydziela się przy emocjach związanych z wygraną bądź przegraną. Pamiętajcie o tym, bo wszystko w życiu ma swoje dobre jak i złe strony.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz