ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

11.02.2015

Żeby wyjąć trzeba najpierw włożyć - Inwestycje

Żeby wyjąć trzeba najpierw włożyć - Inwestycje
Źródło zdjęcia
Inwestycja to nakład gospodarczy na tworzenie lub zwiększanie majątku trwałego.
Inwestycja to wydatki przedsiębiorstw na dobra, które mogą być użyte do produkcji innych dóbr i usług. Jest to tzw. "efekt korzyści odroczonych w czasie".
Inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości.
Inwestycje dzielą się na inwestycje w kapitał trwały oraz inwestycje w zapasy. Inwestycje w kapitał trwały są to inwestycje mieszkaniowe (zakup mieszkań i bloków mieszkalnych niezależnie od podmiotu nabywającego) oraz inwestycje niemieszkaniowe, gdzie wchodzą pozostałe zakupy przedsiębiorstw niepowiększające zapasów. Inwestycje są strumieniem nowego kapitału w ciągu roku i są dodawane do zasobu kapitału. Są to inwestycje brutto. Inwestycje brutto pomniejszone o amortyzację tworzą inwestycje netto.

Tak to już działa od tysięcy lat... Żeby wyciągnąć z czegoś profit musimy najpierw sami włożyć w to - kapitał, pracę, poświęcenie, siłę. Dlatego inwestycje w biznesie to podstawa sukcesu firmy, a to przekłada się na zyski. Dlatego nie oczekujmy korzyści od czegoś w co nie poświęciliśmy odpowiednio dużo czasu. W innym przypadku nasza frustracja będzie narastać z powodu niepotrzebnego stresu czekania na profit. Najpierw trzeba włożyć!

Cierpliwość popłaca - Czas to pieniądz - Bądźmy cierpliwi

Należy jednak przeprowadzać bezpieczne inwestycje, bo wielu inwestorów na świecie balansuje na krawędzi cienkiego ryzyka powiększając zysk z pożyczonych pieniędzy. To błędne koło bo wystarczy kryzys finansowy by cała piramida profitów uległa w gruzach. Najlepiej jest znaleźć złoty środek pomiędzy tym co posiadamy, a tym w jakim stopniu możemy się ewentualnie zadłużyć by w dłuższej perspektywie czasu odnieść z tego korzyść.
Włożony wysiłek, poświęcony czas dla jakiejś idei się zwraca. Owocuje nasze doświadczenie i zbieramy z tego profity, należy jednak być przy tym cierpliwym i nie zważać na przewrotność losu.

Oszczędzanie przez wydawanie - Jak to robić?

Nie bójmy się też inwestycji, obojętnie czy one będą trafne bądź nie. Należy podejmować ryzyko bo kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Porażka jest fundamentem sukcesu, a jedna trafiona pozytywna zmiana może nam szybko zrekompensować pozostałe nieudane akcje. Niektórzy są w stanie poświęcić całe życie dla swojej pasji i właśnie tacy ludzie najczęściej są na ustach wszystkich.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz