ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

25.03.2015

Co jest w rękach Żydów? - Oj dużo...

Co jest w rękach Żydów? - Oj dużo...
Źródło zdjęcia
Zacznijmy od tego co jest najbardziej aktualne i na czasie czyli... Ukraina. Już ponad rok trwa wojna na wschodzie kraju, a mało kto wie o co tak naprawdę chodzi w tym całym konflikcie (o pieniądze!). 7 czerwca wybrano u naszych sąsiadów z którymi organizowaliśmy wspólnie piłkarskie Mistrzostwa Europy 2012 nowego prezydenta:

Petro Ołeksijowycz Poroszenko

O jego korzeniach ciężko znaleźć coś na oficjalnych stronach, ale faktem jest, że pochodzi z rodziny mołdawskich Żydów. Jego ojciec nazywał się Aleksiej Walcman w 1956 zawarł związek małżeński z Eugenią Siergiejewną Poroszenko i przyjął w 1956 roku jej nazwisko panieńskie. Robiło to wielu radzieckich Żydów aby nie paść ofiarą stalinowskich polowań na "kosmopolitów". Trend slawizacji żydowskich nazwisk (powszechny również wśród Żydów polskich) panował do upadku ZSRR. Gary Kasparow - były szachowy mistrz świata, dzisiejszy polityk opozycyjny - jeszcze jako nastoletni geniusz szachowy został skłoniony przez "osoby mu życzliwe" do zmiany swojego oryginalnego (po ojcu) nazwiska Weinstein na panieńskie nazwisko matki.

Do tego dochodzą olbrzymie powiązania Poroszenki (Walcmana) z amerykańskim rządem, po ujawnieniu "tajnych" dokumentów przez Wikileaks. Aktualny prezydent Ukrainy notowany był nawet w popularnym czasopiśmie Forbes jako jeden z najbogatszych Żydów świata, ale po interwencji usunięto tą publikację, choć w internecie nadal można znaleźć stare artykuły.

Żydzi - Skąd ta nienawiść do tego narodu?


Branża hazardowa, a dokładnie to jeden z największych, jak nie największy z serwisów pokerowych został założony/prowadzony przez Isai Scheinberga i jego syna Mark Scheinberga. Korzenie Kanadyjsko-Izraelskie co jest wyraźnie napisane na oficjalnej stronie Wikipedii.
PokerStars jest więc żydowski.

"Ida" - Wygra Oscara bo jest prożydowska? - Teorie spiskowe 

O przyznawaniu bardzo prestiżowych nagród dla Żydów typu Oscar czy Nobel, jest głośno co roku. Pojawia się zawsze mnóstwo pytań, spekulacji na temat powiązań przynależności kulturowo-religijnej, a samych wybranych zwycięzców.

Banki? 

Na czele jednego z największych i najstarszych banków na świecie czyli Goldman Sachs stoi Lloyd Craig Blankfein, a jego religią jest oczywiście Judaizm co potwierdza nawet oficjalnie Wikipedia. Wielu spekulantów obwinia ostatni kryzys finansowy na świecie właśnie powyższy bank.

Nawet Albert Einstein miał korzenie żydowskie...

Źródło: Cashandra

2 komentarze:

  1. no i co z tego?

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że starasz się podejmować tematy ważne. Wiele analiz jeszcze przed Tobą. Żydzi, syjoniści, talmud, satanizm, iluminaci, chazarzy, babilonia, powiązania dzisiejszych elit ze starożytnymi kultami, agentura w polsce, NWO, To warto i trzeba opisywać. Nie przejmuj się nieprzychylnymi komentarzami. Kto wie, ten wie. Kto nie wie, temu może zaszczepisz trochę przemyśleń. Polecam na youtube Bashar, Abraham Hicks oraz zgłębić się w nazwiska Rothschild, Rockefeller, Morgan. Dodatkowo temty: RFID, oszustwo WTC (nie było żadnych samolotów), a z Polski "Nocna Zmiana". Niestety o zakorzenionym satanizmie (talmud) na wszelkich poziomach życia za dużo sie nie dowiesz, bo informacja jest skutecznie blokowana i usuwana, ale z czasem dojdziesz do odpowiednich źródeł. Pozdrawiam i kibicuje :)

    OdpowiedzUsuń