03.03.2015

Czy dojdzie do drugiej tury wyborów prezydenckich? - Tak - Zarób na tym!

Czy dojdzie do drugiej tury wyborów prezydenckich? - Tak - Zarób na tym!
Źródło zdjęcia
Andrzej Sebastian Duda (ur. 16 maja 1972 w Krakowie) – polski polityk i prawnik, od 2006 do 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, były podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, były członek Trybunału Stanu, poseł na Sejm VII kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.

Bronisław Maria Komorowski (ur. 4 czerwca 1952 w Obornikach Śląskich) – polski polityk, z wykształcenia historyk. Od 6 sierpnia 2010 prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – zgodnie z Konstytucją, najwyższy przedstawiciel polskich władz, gwarant ciągłości władzy państwowej, najwyższy organ państwa w zakresie władzy wykonawczej, czuwa nad przestrzeganiem postanowień i przepisów Konstytucji, zwierzchnik Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Masz jakieś wątpliwości? 

Zastanów się przez chwilę czy warto wierzyć sondażom robionym specjalnie najczęściej na zamówienie danej partii politycznej - oczywiście na koszt podatnika. Trochę to niesprawiedliwe, ale za obłudę i manipulację płacimy my wszyscy. Powiedz temu stop!

Notowania "Bronka" lecą w dół!


"Szogun", "Żołnierze wyklęci" - Kto choć odrobinę śledzi świat polskiej polityki ten zapewne wie doskonale o kolejnych kompromitacjach obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Nie znamy jeszcze wszystkich kandydatów, kampania jeszcze oficjalnie się nie zaczęła, a już cały internet śmieje się z wpadek potocznie nazywanego "Bronka". Do końca wyborów zostało niewiele ponad dwa miesiące, a tu już na samym początku mamy gigantyczne wpadki - polityczny falstart!

Czy dojdzie do drugiej tury wyborów prezydenckich? - Tak - Zarób na tym!
Źródło zdjęcia sts.pl
W 2010 roku wyniki po 1 turze wyglądały następująco:
- Komorowski 41,54%
- Kaczyński 36,46%
- Pozostali kandydaci 22%

W drugiej turze Komorowski był tylko o około 6 punktów procentowych lepszy od śp. Lecha Kaczyńskiego.

W internecie panuje coraz większa niechęć do Platformy Obywatelskiej, a sztaby wyborcze przeróżnych partii politycznych coraz bardziej mobilizują się do pokonania rządu w najbliższych wyborach.
Kandydatów będziemy mieć prawdopodobnie kilku, co jedynie pomoże w dotarciu do II tury wybór z prostego powodu - głosy zostaną rozdzielone na wielu przedstawicieli partii.

"Ida" - Wygra Oscara bo jest prożydowska? - Teorie spiskowe

Wyjdź na spacer w ten dzień (10 maja 2015 roku!) i udaj się do swojego lokalu wyborczego. Skorzystaj ze swojego prawa wyborczego, o które walczyli Twoi przodkowie przez dziesiątki lat w okresie okupacji czy różnych wojen. To jest tak naprawdę Twój "obywatelski obowiązek" który warto spełnić. Daje to tak naprawdę możliwość "wyboru" władzy i usprawiedliwienia ewentualnie późniejszego naszego narzekania.  
Nie głosujesz - nie masz prawa narzekać, pamiętaj o tym!

Pozwól sobie zarobić! - Idź na wybory!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz