ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

24.03.2015

Melanże, używki - Zabijają Twoje młode życie chłopaku i dziewczyno!

Melanże, używki - Zabijają Twoje młode życie chłopaku i dziewczyno!
Źródło zdjęcia
Każdego dnia wielu z nas spotyka ludzi zniszczonych "życiem", a dokładnie to alkoholem. Powstają na ten temat przeróżne żarty z cyklu "Tramwaj jedzie menelem" i tu właśnie należy postawić kropkę by dać sobie minutę na krótkie przemyślenie.
Ci wszyscy tak zwani żule, menele, też kiedyś byli młodzi, ambitni i mieli swoje marzenia. Zgubiło ich zamiłowanie do alkoholu i brak umiaru, przekroczyli cienką granicę gdzie nie potrafili już odmówić sobie kolejnego łyku. Właśnie ta niewidoczna linia dla wielu ludzi jakże jest różna to podział świata na czarny i biały, szczęśliwy i smutny.

"Yin i yang" - Dwie strony medalu - Antonim

Oczywistością jest fakt, że alkohol sprzyja poznawaniu nowych znajomości, czasami ułatwia rozmowę i niekiedy generuje niezapomniane chwile. W małych ilościach, okazyjnie jest fajnym sposobem na relaks.
Cały problem pojawia wtedy gdy "wyłącza" nam się mózg i zaczynamy pić do oporu. Kac, wymioty, zaburzenia ruchu, brudne ubrania, ból głowy, niekontrolowanie swojego zachowania, robienie głupot których nigdy nie zrobilibyśmy na trzeźwo, bełkotanie, pisanie idiotycznych smsów itd. to żenujące skutki nadmiaru które tak naprawdę wcale nie są fajne. 

Chwile słabości - Dotykają każdego - Przejściowy kryzys

Jednym to imponuje drugim nie, jedni z tego wyrastają inni pozostają przy co weekendowym "grubym melanżu". Lepiej dojrzeć i spojrzeć na swoje życie trzeźwo zadając sobie pytanie: "Jak siebie widzimy za 5-10 lat?".
Czasami ta odpowiedź boli, a bardziej jej brak, choć jak dobrze wiemy przyszłości nie da się przewidzieć, to jednak warto realizować swoje cele. Czas szybko mija i nie pozwól byś został po paru latach z ręką w nocniku, wspominając tylko swoje dawne niezrealizowane marzenia.

Papierosy - Szczeniacki nałóg 


Inwestuj w siebie, a nie używki! Chyba nie chcesz całe życie pracować na etacie w pracy której najzwyczajniej w świecie po prostu nie lubisz. Zamiast niszczyć swoje zdrowie, zacznij dbać o nie - to poprawi Twoją kondycję psychiczną i pomoże w realizacji marzeń.
Pieniądz powinno zainwestować się w coś co przyniesie nam wymierną korzyść, a nie zabawę (na to jeszcze przyjdzie czas). W dzisiejszym świecie istnieje wiele dewiz życiowych, aby za młodu hulać i się bawić do upadłego, a teledyski gwiazd np. niektórych raperów pokazują życie imprezowe. To błędny obrany życiowy kierunek, który może przynieść nam kiedyś upadek i sięgnięcia dna.
Uwierz, że prędzej Twoja dziewczyna czy chłopak marzeń poleci na zadbaną, wysportowaną, dobrze ubraną, ustawioną finansową osobę niż na tak zwanego "melanżownika".

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz