ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

12.03.2015

Piłka nożna to najgorszy sport do obstawiania - Pan sędzia

Piłka nożna to najgorszy sport do obstawiania - Pan sędzia
Źródło zdjęcia
Żółta kartka i czerwona kartka – w niektórych sportach – sposób odpowiednio upomnienia lub ukarania zawodnika (niekiedy innych osób) za poważne naruszenie zasad gry.

Rzut karny – rzut bezpośredni w piłce nożnej wykonywany z odległości 11 m od bramki (w systemie anglosaskim z 12 jardów) przez gracza drużyny przeciwnej.

Sędzia sportowy, arbiter − osoba, która czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkurencji i przestrzeganiem zasad gry, przyznająca i zatwierdzająca zdobyte punkty. W grach zespołowych sygnalizuje faule oraz inne błędy i przewiniena. Decyzje sędziego sportowego nie podlegają anulowaniu przez ich przełożonych i są rozstrzygające u bukmacherów.

Nie oszukujmy się, ale popularna piłka nożna to nie jest dobry sport do obiektywnego obstawiania, a wszystko to jest spowodowane przez wyróżniającego się aktora wielu spotkań - arbitra meczu. Trudno czasem jest wytłumaczyć różne decyzje sędziego. Podlegają oni pod różne regulaminy, zasady, komisje, ale w dużym stopniu kierują się chcąc nie chcąc własnym zdaniem.

Tenis ziemny - Najbardziej ustawiony sport?

To wypacza wynik spotkania. Przy dominacji wielkiej drużyny nad słabszą jeszcze można to jakoś wszystko przecierpieć. Zdecydowanie gorzej jest jak dochodzi do wyrównanego meczu gdzie pojedyncze decyzje sędziego mają olbrzymi wpływ na końcowy rezultat. Jest to krzywdzące dla wielu drużyn.
W piłce nożnej od dekad mamy tysiące kontrowersyjnych decyzji. Miały one wpływ na najważniejsze mecze największych turniejów piłkarskich jak np. Mistrzostwa Świata, Europy czy Ligi Mistrzów. Wiele klubów czy reprezentacji do dziś mogą czuć wielkie poszkodowanie przez błędne interpretacje jednej osoby na boisku.

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik + 50 zł za darmo

Spójrzmy na tenis ziemny i sędziowanie. Niewiele do powiedzenia ma podczas meczu arbiter, jedyne kontrowersje są najczęściej podczas trafienia piłki tuż przy linii, lecz w dzisiejszych czasach z technologią Hawk-Eye coraz częściej sporne sytuacje rozstrzygane są na korzyść zawodników. Tenis to sport co prawda bezkontaktowy, a ilość wypaczonych wyników (o ile w ogóle tak to można nazwać) w ciągu całego roku można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki. To powinno spodobać się wszystkim fanom fair play.

Typerzy/Tipsterzy - Kim oni są?

W wielu sportach sytuacje są dość klarowne z sędziowaniem, ale futbol jest dość specyficznym (kontrowersyjnym) sportem za co chyba jest kochany na całym świecie, a jego popularność rośnie z roku na rok na innych kontynentach poza Europą i Ameryką Południową.
Piłka nożna jest jak religia, jest globalna, ma swoich zagorzałych fanatyków, ale czy da się na niej zarobić obstawiając mecze? Zapewne tak, ale jest to nie lada wyzwanie dla prawdziwych typerów. Co jakiś czas słyszymy o wielu korupcyjnych kontrowersjach jak to, że kartka w Premier League/Championship dla danego zawodnika kosztuje około 50 tysięcy funtów, a o historii degradacji Juventusu Turyn do niższej rangi ligi niż Serie A kilka lat temu zapewne każdy fan futbolu doskonale zna.
A może to właśnie najczęściej nienawidzony Pan sędzia dodaje uroku całej piłce nożnej? Bo przecież chodzi tu o ludzkie emocje, a na emocjach zarabia się najwięcej!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz